Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

Bagaj için 2 tane file almıştım. Katlanan koltuklara yapıştırdım (böylelikle işletmenin olduğu kapağı açarken sorun yaşamıyorum.)

Ivır zıvır ne varsa alıyor içine. Bezler, sprey şişeleri vb. sapasağlam yerinde duruyor bu fileyle.   Çok iyi tutunuyor 1.5 yıldır bırakın çıkmayı yerinden bile oynamadı :))

Tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/Car-Trunk-Nylon-Rope-Net-luggage-net-with-velcro-backing-For-Volkswagen-VW-GOLF-6-GTI/32336805766.html?spm=a2g10.search0204.3.29.495850dfZ9C6w6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10882_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902,searchweb201603_56,ppcSwitch_0&algo_expid=e5824457-a074-4cc4-af98-98f2f84dab00-4&algo_pvid=e5824457-a074-4cc4-af98-98f2f84dab00&transAbTest=ae803_4

bagaj file 1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mustafacagri hocam tabiki zevk meselesi , mavi ışık sadece karşılama ışığı yani kumandaya bastınız araç açıldı diğer zamanlar sarı ışık,  yani 10 kere alsam ben mavi seçerdim, sonuçta trafikte yanmayacak araç floresan direği gibi zaten her yer beyaz 😂 10 snye mavi yanacak, içinizden apachi işi diyen olabilir 🙆 sıkıntı yok, mavi güzel olacak diye düşünüyorum 
Aynen hocam benim araç da beyaz aynı durum var 😁 geribildirimlerde 1-2 araç mavi renkle ilgili foto atmış da hoş duruyor. Ama mora çalan mavi ise bilemem 😁😁😁 onun dışında ilgi çekici duruyor.

Bu arada telefondan attığınız linkleri açmaya çalışıyorum da aliexpress anasayfasına yönlendiriyor sürekli. Bu sorun olunca yeni sekmede aç diyordum uygulama devreye girip ürünü açıyordu ama şu an hiçbir şekilde telefondan görüntüleyemiyorum s.click.aliexpress..... Linklerini. Pc den bakanlar için böyle Bi sorun olduğunu sanmıyorum ama sadece benim telefonda mı acaba bu sorun :)

Şahane geribildirim için çok teşekkürler. Ne alaka diyeceksiniz belki ama 1 senedir falan alsam mı almasam mı dayanır mı düşer mi diye sepette beklettiğim bir üründü sayenizde net bir şekilde sonuca bağlandı 😁 hemen sipariş geçeyim 👍

Aynen hocam benim araç da beyaz aynı durum var 😁 geribildirimlerde 1-2 araç mavi renkle ilgili foto atmış da hoş duruyor. Ama mora çalan mavi ise bilemem 😁😁😁 onun dışında ilgi çekici duruyor.

Bu arada telefondan attığınız linkleri açmaya çalışıyorum da aliexpress anasayfasına yönlendiriyor sürekli. Bu sorun olunca yeni sekmede aç diyordum uygulama devreye girip ürünü açıyordu ama şu an hiçbir şekilde telefondan görüntüleyemiyorum s.click.aliexpress..... Linklerini. Pc den bakanlar için böyle Bi sorun olduğunu sanmıyorum ama sadece benim telefonda mı acaba bu sorun :)
Ben telefondan açıyorum hocam. Tapatalk kullanıyorsanız ondan olabilir 

Ben telefondan açıyorum hocam. Tapatalk kullanıyorsanız ondan olabilir 
Yok hocam android de chrome üzerinden açıyorum da mesela son gönderide olanı yeni sekmede aç diyerek ulaşabiliyorum, sizin düzenleyip tekrar gönderdiğiniz linke de ulaşabiliyorum. ama diğer belirttiğim şekilde olan linklere niyeyse ulaşamıyorum sizle alakalı durum değil de herkeste mi böyle acaba diye merak ettim :)

Edit: chrome üzerinden girip de uygulamaya yönlendirmesi olmayanlar veya linkleri açamayanlar chrome önbelleği temizle yaparsa sorun düzeliyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
10. Led Plaka Lambası

Golf 7, Polo, Beetle, Eos, CC ve diğer VW araçları ile uyumlu led pkala lambası.

Ürün: https://tr.aliexpress.com/item/FHAWKEYEQ-2-Pcs-LED-Plaka-I-klar-Lamba-VW-Passat-I-in-3C-Golf-Beetle-Golf/32849758735.html

Selamlar arkadaşlar plaka aydınlatma lambasını deneyenlerimiz oldu mu arıza lambası yakma durumu yoktur  değil mi ?

@mustafacagri inanılmaz kullanışlı ve çok iyi yapışan bir ürün ! Öyle iyi tutuyor ki yapıştırdığım yerden çekmeyle kolay kolay çıkartamıyorum !

Ben farklı farklı 2 satıcıdan ayrı ayrı sipariş vermiştim. Her ikisininde kalitesi aynı. (Herhangi bir satıcıyı bulup yorumlarını incelediğinizde durumu anlarsınız zaten)  

Bizim bu araçların bagaj yanlarındaki malzemeye ne deniyor bilmiyorum ama, bu malzemeye sahip her aracın bagajında mutlaka bu fileden 1-2 tane olmalı diye düşünüyorum...

@ysf.yalvac hemen hemen ilk alınan malzemeler hocam arıza ışığı yakmıyor, yaksada kablo ile çözülür 

Golf 7 için far sensörü (tercihen kablosuz olan)alıp kullanan varsa link koyabilir mi

Geri
Üst Alt