app connect ile video oynatma

Mehmet Kaynar

Yeni Üye
İsim
Kaynar
Merhaba Arkadaşlar,

2018 Golf 1.0 Highline + (app connect) aracımda ;

Video oynatamıyorum telefonum iphone 6s telefondaki youtube ekranını nasıl yansıtacağım ,daha önce bu konu ile ilgili yazışmalar gördüm ama bulamadım, daha önce yapmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?Telefonuma indirmem gereken bir program varmıdır.Yardımlarınızı bekliyorum...

Standart highline ekranlar video oynatamiyor diye biliyorum.Bunun icin discover pro takmaniz lazim.

Peki benim de bir sorum var 😃 higline hayalet göstergeli aracıma discovery pro taksam navigasyonu hayalete yansıtabilir miyim?? 

@kerimaslan27 discover pro hayalet göstergeye yansır, ama app-Connect yansımaz. Discover pro mib 2.5 için verilen fiyatlar 10.000 lira civarında diye biliyorum.

@kerimaslan27 oemvolkswagen var hocam, Sertaç kemiksiz’in rhino projelerinde de gittiği kişi. onu arayarak net fiyat alabilirsiniz. Bana kalırsa gereksiz bir çaba olur, çünkü fiyatlar çok uçuk, tabi ebay’den uygun fiyata hallederseniz değer. 

Şimdi değil ama aklımda dursun göz gezdiririm uygun bulursam neden olmasın benimkini verip üste 2 bin gibi olabilir yani 🤔

Şimdi değil ama aklımda dursun göz gezdiririm uygun bulursam neden olmasın benimkini verip üste 2 bin gibi olabilir yani 🤔
Hocam maalesef seninki para etmez mib 2 istiyorsan 5 ila 6 bin arası bütçe gerekiyor mib 3 için 8 bin civarı 

car play ile videoları ekrana yansıtmak da mümkün YouTube da videoları mevcut apple cihazlarda jailbreak yaparak ek yazlım satın alıp ekranda ne görüyorsanız onu media ekranına yansıtabilirsiniz 

Bu konu üzerine çokça araştırma yapmış birisi olarak maalesef sağlıklı bir çözüm bulmak çok zor ve uğraşı ile birlikte masrafı çok olan bir konu.

kendi aracımda Android auto ile şimdilik idare etsemde halen araştırmaya devam ediyorum. Genel olarak çıkarımım ise şu yönde; bu tarz durumlar için yazılımsal veya cihaz anlamında çok bir sonuç alınamaması. en güzeli Fabrikasyon orjinal haliyle araca ekletmek ( discovery Pro şeklinde) 

Son olarak da yine piyasada bulunan Orjinal cihaza eklenebilen İNTERFACE cihazı şeklinde çözüm mantıklı olabiliyor. iyi forumlar dilerim.

Benim arkadaşım applecarplay üzerinden video oynatıyordu aracında ,tabii orjinal iphone ile bunu yapmak mümkün değil.JB yapmıştı...

Programın tam adını bilmiyorum ama googleye applecarplay jailbreak video yazmamla bir sürü bilgi buldum.Gerisi sizde topun :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayır yansımaz, çünkü aracınızda 791 kodlu active info display var , navigasyon yansıması icin bunun 791A kodlu olması gerekli, 
Bendeki 791-a şimdi ben discover alsam hayalet ekranda navigasyon gösterir mi?

Geri
Üst Alt