Midline plus a donanım veya aksesuar tavsiyesi

Jant lastiğe harcayacağınız paraya cok güzel seyler yapilir , emin olun jantin size bi kazanimi yok disardaki insanlar bakar önemli olan sizin konforunuz bunu unutmayin
@forjust1day hocama katılmakla beraber, satarken eklentilerin para edeceklerine öncelik verilmesi taraftarıyım aynı zamanda.

@serology55 Hocam bunun Midline araçlarda geçerli olduğunu düşünmüyorum. Kendi aracımdan yeni bir örnek vereyim, 2013 1.6 tdi midline plus aracıma 17 jant ve 6.5 carplay cihaz takmıştım. Geri görüş kamerası ve far yağmur sensörü de montajını yapmayıp hazırda beklerken aracı ilana koydum. Montajını yapmadığım şeyleri de montajı yapıp teslim edeceğim için hepsini ekli olarak yazmama rağmen aracımı arayan 30-40 kişiden yalnızca 1-2 tanesi bunların opsiyon olduğunu biliyordu, geri kalanın hepsi standart sanıyordu ve fiyat neden pahalı diyordu. Halbuki o ekstraların toplam maliyeti 3-4 bin lira civarı. Bu yüzden aracı 2 ayda satamayınca cihazı söküp yalnızca jantlara ellemeyip en sonunda geçen gün satabildim ölü fiyata. Bunda piyasanın durgunluğu da etkili fakat Midline bakan kesim aracı tam bilmiyor, Comfort bakan “bu araç orta paket” diyebiliyor. Yani işin özü, Midline bakanların Golf 7’nin özelliklerini çok iyi bilmeyip yalnızca bu kasayı almak için aldığını düşünüyorum tecrübelerim sonucu. Midline dışında comfort ve highline araçlarda yapılan ekstraların daha çok fark edildiğini düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Cengizz Hocam cihazı sökme takma işlemi oldukça kolay. Cihaz takan sıradan bir yer bile takabilir o cihazı, soket sokete uyumlu tak çalıştır şeklinde.

@AhmetCakmak hocam çok haklısınız süreç tam da bahsettiğiniz şekilde işliyor. Ben de midline sahibiydim, bahsettiğiniz o 1 - 2 kişiden birine rastladım. Kısmen de olsa fiyatın üzerine birşeyler kattı eklediğim donanım veya aksesuarlar. Tabi ki tam değerinde gitmedi ama onu da gezdiğime, gönlümün hoşluğuna saydım. Ama genel çerçevede olaya yaklaşacak olursak tamamıyla size katılıyorum. 

@AhmetCakmak Golf alırken bilmiyorsun ama biraz kullandıktan sonra donanım arıyorsun. Direksiyonda tuş bile yok. Bazı araclarda gırtlaga kadar doluluk var. Arabada herşey var. Siz satıp hangi arabayı alacaksınız? 

@AhmetCakmak hocam farklı şeylerden bahsediyoruz ben tam kendimi ifade edemedim sanırım, söylediğim şey şu jant lastik parasina kullanıcının konforunu saglayan seyler yapılır, burda önemli olan şey kullandığımız arabadan zevk almak , midline araba 5bine jant lastik aldın taktin ne fayda sağladı ? 5-6 bine car playli cihaz , yagmur far sensörü otomatik kararan ayna , ambiyans aydinlatma , ayak aydinlatma , katlanir ayna, ön arka park sensörü  yapılır güzel opsiyonlar eklenir , bunlar varken gidipte jant lastiğe para yatirmak akıl işi değil, herseyi bitirirsin arabadaki jant lastiği satar daha hoş biseyler takarsın, bu donanimlar ekli midline araba satarken daha kolaylik sağlayacaktır, arabaya ekstradan 10-15bin eklemez rakam olarak bir iddaam yok ama satışı hızlanacağı kesin

@Cengizz İster golf ister clio olsun, bilinçsiz araç alınıp satılıyor malesef. Ailevi ihtiyaçlar dolayısıyla 2018 Qashqai aldık hocam. Golf 8 çıkınca işler değişir bakalım hayırlısı.

@forjust1day Sizin yazdığınıza birşey yazmadım hocam siz yanlış anladınız galiba. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak hocam farklı şeylerden bahsediyoruz ben tam kendimi ifade edemedim sanırım, söylediğim şey şu jant lastik parasina kullanıcının konforunu saglayan seyler yapılır, burda önemli olan şey kullandığımız arabadan zevk almak , midline araba 5bine jant lastik aldın taktin ne fayda sağladı ? 5-6 bine car playli cihaz , yagmur far sensörü otomatik kararan ayna , ambiyans aydinlatma , ayak aydinlatma , katlanir ayna, ön arka park sensörü  yapılır güzel opsiyonlar eklenir , bunlar varken gidipte jant lastiğe para yatirmak akıl işi değil, herseyi bitirirsin arabadaki jant lastiği satar daha hoş biseyler takarsın, bu donanimlar ekli midline araba satarken daha kolaylik sağlayacaktır, arabaya ekstradan 10-15bin eklemez rakam olarak bir iddaam yok ama satışı hızlanacağı kesin
Zevk renk farklıdır hocam. Kimi görüntü arar kimi işlevsellik ;)

Geri
Üst Alt