golf gamzesi

Rust

Katılımcı Üye

İsim
Erdin
Araç
golf 7
Tatile aracimla geldim , kaput maskesi de almistim. 650 km sorun yasamadim cok sukur. Sabah aracimin yanina geldigimde golfumum surucu kapisinda bir gamze oldugunu farkettim. sehir ici tas gelme herhalde ama hic  farketmedim. Kapi carpmasi diyecegim cizgilerde veya baska yerde bir durum yok.  Serviste buna birsey yapilabilir mi boya saglam , parmak ucundaki bombe kadar yuvarlak sekilde bir gocme olmus. Yoksa hic ellemeyim de gamzelim mi diyeyim golfume , tutkuyu daha atesler belki  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok ufak uğraşmazlar bile onun için :) ama yinede kaskonuz var ise mini onarıma gidin gösterin.

Rust dedi:
Tatile aracimla geldim , kaput maskesi de almistim. 650 km sorun yasamadim cok sukur. Sabah aracimin yanina geldigimde golfumum surucu kapisinda bir gamze oldugunu farkettim. sehir ici tas gelme herhalde ama hic  farketmedim. Kapi carpmasi diyecegim cizgilerde veya baska yerde bir durum yok.  Serviste buna birsey yapilabilir mi boya saglam , parmak ucundaki bombe kadar yuvarlak sekilde bir gocme olmus. Yoksa hic ellemeyim de gamzelim mi diyeyim golfume , tutkuyu daha atesler belki  :)
Tamamen keyfinize kalmış. Çektirebilirsiniz dilerseniz sanayide.

Rust dedi:
Offf kusursuz deyip de Maşallah demeye dili varmayan kem gözlülere gösterip de nazardan korumak için Nazarlık olarak bırakın derim ben

Geçmiş olsun,elletmezdim,nazarlık olsun,Allah beterinden korusun...

@Umut tesekkur ederim.            @silvershadow murat hocam sacin arkasina ulasabilsem elimle ittirsem cikacak gibi  :) , vakumla cekince fazla cikiyor sonra cekicliyorlar sanki. Onu gozum kesmedi acikcasi.          @CMasteR    kasko var , autoking internet yorumlari malum , servis yapar mi onu da bilmiyorum acikcasi fikir alacagim ama oradan tesekkurler.

@Rust

Geçmiş olsun hocam. İşinin ehli kaportacilar var cevrenizde bulursanız işinizi görür ;)

Geçmiş olsun. Bence işlem yaptırmayın nazarlık olarak kalsın. İnsanın gözü alışıyor bir süre sonra.

@fcsrn @Negatiwe tesekkur ederim , yeni oldugu icin hassas davraniyorum sanirim. Onceki aracimda bir suru vardi tinlamiyordum bile. Autoking de cam fitilinden ozel uzun levye ile sacin arkasindan girip masajla disari ittiriyorlarmis bir fikir alacagim yoksa dediginiz gibi nazarlik olarak dursun.

Kesinlikle nazarlik olarak kalsin ufacık bişey uğraşmaya degmez :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz daha küçüğünden bende de var hocam. Hem mini onarım hem servis ikisi de müdahale etmeye değmez dedi. Bence nazarlık olarak bırakın.

Teşekkürler gecmiş olsun dilekleriniz için, ben ne kadar kapi kolu arkası çizik koruyucu dahi alsam bile  :D kontrol edemediğimiz değişkenler var . Yolların hali , AVM'lerde kapılarını çarpanlar , surtup kaçanlar vesaire . Daha beteri olmadiğina şükredip , nazarlik olarak birakacağim. Bu savası kazanmayız çünkü :)

Rust dedi:
Teşekkürler gecmiş olsun dilekleriniz için, ben ne kadar kapi kolu arkası çizik koruyucu dahi alsam bile  :D kontrol edemediğimiz değişkenler var . Yolların hali , AVM'lerde kapılarını çarpanlar , surtup kaçanlar vesaire . Daha beteri olmadiğina şükredip , nazarlik olarak birakacağim. Bu savası kazanmayız çünkü :)
Geçmiş olsun hocam, bence de doğrusu bu.. Benim sol kapıda da ufak bir gamze var.. İlk başta kafaya takılıyor fakat sonra alışılıyor, nazarlık olarak kalmasının daha doğru olduğuna karar veriyorsun  :)

Geri
Üst Alt