Golf tutkusuna daha fazla kayıtsız kalamadım. Sipariş tamam.

vuslat

Yeni Üye
Arkadaşlar forumda yeniyim. SILVERSHADOW hocamın bilgisine ve tecrübesine güvenerek buraya kayıt oldum.

Bir Polo kullanıcısı olarak 1.2 TSI Manuel bir Golf siparişi verdim. Sanırım Kasım gibi teslimat olacak.

U ledli bi xenon

Sürüş konfor paket

Işık görüş paket

Yer tasarruflu stepne de ekstra donanımları.

Bundan sonra bilgi alışverişine buradan devam edeceğim inşaallah. Herkese iyi sürüşler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
vuslat dedi:
Arkadaşlar forumda yeniyim. SILVERSHADOW hocamın bilgisine ve tecrübesine güvenerek buraya kayıt oldum.

Bir Polo kullanıcısı olarak 1.2 TSI Manuel bir Golf siparişi verdim. Sanırım Kasım gibi teslimat olacak.

U ledli bi xenon

Sürüş konfor paket

Işık görüş paket

Bundan sonra bilgi alışverişine buradan devam edeceğim inşaallah. Herkese iyi sürüşler.
Değerli Hocam;

aramıza hoş geldiniz.

Sanırım bu güzel kombinasyona elektrikli katlanır yan aynalar çok iyi gidecektir. 872 TL olan fiyatı da makul.

Hayırlı olmasını dilerim

Hoşbulduk. Elektrikli katlanır aynalar güzel bir donanım. Belki ayna altı led ışıkları için bile alınır. Fakat malesef bütcem daha fazlasına el vermiyor. Bütün donanımları inceledim. Sanırım F/P anlamında işte bu diyebileceğim donanımlar yalnızca bunlar. Özellikle u ledli bi xenonlar olmazsa olmazdı benim için. @silvershadow

vuslat dedi:

U ledli bi xenon

Sürüş konfor paket

Işık görüş paket

Hoşgeldin Mutlu Abi,

Ben hala 6,5" ekran da eklenebilir die Kafanı karıştırmaya geldim [emoji5]️[emoji12]

Yeni Aracın şimdiden hayırlı uğurlu olsun, mavişten sonraki gözdemiz yolda [emoji106][emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@enpisagor Teşekkür ederim Can kardeş. 6.5 luk ekran konusunda seninle aynı fikirde olmama rağmen ekletemeyeceğim malesef. :)

Maviş az kahrımı çekmedi. Antalya sıcağında 7 kişiyi taşımıştım zamanında onla. Fakat 1-2 ay sonra onunla da yolları ayıracaz işte. Sen benim mavişi alsana ya. :D

@vuslat  Hoş geldiniz...Kararınız hayırlı olsun... :'(

@silvershadow Bu arada aklımda kalan dinamik uzun far asistanı ile ilgili bir sorum olacak. Bu donanım sanırım 1500 lira civarı. Sürekli uzunları yakmak gerçekten karşıdaki trafiği rahatsız etmiyor mu? Ben gece önümün aydınlatılmasına çok önem veriyorum. Bu opsiyon 1500 liraya değer mi?

vuslat dedi:
@silvershadow Bu arada aklımda kalan dinamik uzun far asistanı ile ilgili bir sorum olacak. Bu donanım sanırım 1500 lira civarı. Sürekli uzunları yakmak gerçekten karşıdaki trafiği rahatsız etmiyor mu? Ben gece önümün aydınlatılmasına çok önem veriyorum. Bu opsiyon 1500 liraya değer mi?
Hocam Murat abi size daha detaylı bilgi verir ama uzunlar acık oldugu zaman karsi taraftan yada ortam aydınlık ise zaten uzunları yakmıyor. Yani soyle karsıdan bir araba geldiği zaman farları algılıyor ve ona rahatsızlık vermemek icin kapatıyor uzunları.

mcanerol dedi:
Hocam Murat abi size daha detaylı bilgi verir ama uzunlar acık oldugu zaman karsi taraftan yada ortam aydınlık ise zaten uzunları yakmıyor. Yani soyle karsıdan bir araba geldiği zaman farları algılıyor ve ona rahatsızlık vermemek icin kapatıyor uzunları.
Bütün sorularınızın cevabı bu video da mevcut.

Ayrıca "Dinamik Light assist" i eklettiğiniz zaman "şerit takip asistanı" nı Vag kablosu ile açabiliyorsunuz (öyle deniyor, aracım gelince bakacağım ne derece doğru olduğuna)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt