Osram Ledriving Xenarc Golf 7

[mention=16820]zdezen[/mention] Bir önceki sayfadaki fotoğrafta gerçekten kötü gözükmüş stoplar, kameradan herhalde.
[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent hocamın videosu var orjinal ile yanyana, bir fark yok gibi ama gece bakmak lazım tabi, gece karşılaştırması da olsa keşke [emoji3]

Gece denk gelirse onu da cekerim hocam

Ama gece cakma olan coook güçlü isik veriyor orjinale göre

[mention=11839]HONEY[/mention] kodlamadan kısılıyor mu peki abi
Kisiliyor dendi ama yaptiran oldu mu bilmiyorum

Ben memnunum gorevini yapiyor işte uzaktan gece gorunmesi guzel bir sey

İsiklarda donus de beklerken arkasi cok aydinlaniyor arkaya araba yanasinca kapatıyorum zaten tiktik sinyal sesine gicik oluyorum

@hakanb hangisi orjin hangisi çakma acaba farların?  bir de akşam fren lambaları geri vites ışıkları da olsaydı iyiydi ..bekliyoruz..

@mufayu video bekliyoruz, güle güle kullan.

Ayrıca kutudaki 5 yıl osram garantisi detayı :)

@mufayu hayırlı olsun.Nereden aldınız? Ayrıca ben de far almayı düşünüyorum fiyatı belli mi?

[mention]cengiz74 [/mention] 2 hafta içinde geliyor almak isterseniz haber verin bana ayırtalım arkadaşlar.

...

[mention=19510]mufayu[/mention] video bekliyoruz, güle güle kullan.
Ayrıca kutudaki 5 yıl osram garantisi detayı [emoji4]
sağol kardeşim,aynayı kırmadan takarsam atarım görüntüleri

...

[mention=19510]mufayu[/mention] hocam nereden alacaksınız?fiyat?
asya'dan almadığım kesin
İstanbul'dan bir bayiden alacağım.Gelir gelmez arayacaklar beni,arayanları çok.Bunları 1200tl'ye aldım.Fiyat değişmez
Led DMI 115€+kdv
Far ise 775€ + kdv

...

@mufayu Hocam ben ön farlar komple ledli olan farlardan almak istiyorum.Fiyat nedir acaba? marka Osram değil mi? ileitişim numaranınız verir msinz?

Geri
Üst Alt