Osram Ledriving Xenarc Golf 7

@GodThread hocam yukarıdaki mesajların birinde ilk sponsordan aldığımı sonra iade ettiğimi söylemiştim. iki ürünü de inceledim. Aynı ürünler. Odaklanma problemi yaşamış kamera ama sponsorunkini de taksaydım aynı görüntü olacaktı. Aşırı beğendiğimi söyleyemem. 

@zdezen bende kendi gözümle gördüğümü söylemiştim canlı olarak stoplara bakmıştım 2 araçta amacım iyi yada kötü demek değilde gözüme gelen aldığınız stoplar garip geldi odaktan dolayıdır belki

@GodThread olabilir hocam zaten bende aşırı beğenmediğimi söyledim. Işık süzmeleri boşta duran kareleri de aydınlatıyor dolayısı ile düzgün gözükmüyor. Hatta forumda daha önceden bu led stopların kalitesizliğini belirtmiştim. Sonra gidip taktırdım. :))) Programlanabilir diyorlar da bakacağız sonra o işlere.

Merak ettim denk gelirsem bende bakacağım.  :)

Orijinal stopları satmayacağım zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@zdezen hocam güle güle kullanın.gayet güzel görünüyor.HOcam ozman sponsorluğu iptal edilsin .Dolandırıclık resmen bu kullanılmış ürün satmak nedir ya nerde kaldı iş ahlakı???

Bu arada neden tavsiye etmezsiniz?Ben halojen farların aydınlatmasından memnun değilim çünkü.Bu arada gece görüşü nasıl acaba tatmin edici mi?
Beni de 2011 sirkelemişti sağolsun  :)  Foruma kaydolduğumda gördüm yorum yapmak istemedim daha

@GodThread soyle fotograf birakayim gunduz gozuyle. bulent abiden foto gelince kiyaslariz.

Isiktan yanip sonen alev efektli gece lambalari yaparlar ya turuncu ve kirmizi gecisi olur, heh iste aynisi .   :)  

215E88A0-A449-40D7-AF92-520E299C3C21.jpeg

@GodThread j den cok memnunum ama led stoplari biraz daha kaliteli olanlardan bakmanizi tavsiye ederim. Incelemelere bakin  ama bence 7.5 kendi stoplari zaten guzel benim ki 7.5 olsaydi almazdim.

[mention=16820]zdezen[/mention] [mention=11839]HONEY[/mention] abi senin stopların böyle değil gibiydi, metin abinin de aynı şekilde sizinkiler orjinale baya yakın gibi duruyor
Benim gözler cok hassas degil gel incele istedigin kadar

Ya da su tatlimi ismarla geleyim

Bendeki de çin mali markasi vialand

Bir tanesi kırılmisti semtuningden aldim ayni markaymis ve ton renk farki olmadi

@zdezen Bir önceki sayfadaki fotoğrafta gerçekten kötü gözükmüş stoplar, kameradan herhalde.

@HONEY Bülent hocamın videosu var orjinal ile yanyana, bir fark yok gibi ama gece bakmak lazım tabi, gece karşılaştırması da olsa keşke :D

Geri
Üst Alt