Golf 7 Arka Kapı Eşiklerinde Su Sorunu

Bu sorun bende de var. Tamamen kurulayıp petrolde kapı üstlerinden su tuttum ve yine doldu. Fazla dolunca bu su içeriye akıyor. 

Hocam kapı fitillerinin altında  su tahliye kanalları var o kanallar tıkalıysa sorununuz bundan olabilir.onları bi kontrol edin.sorunun nerden nasıl kaynaklandığını net olarak görmeniz için size tavsiyem arka camın üstüne hortumla bol miktarda su tutun mutlaka bi yerden sızıntı olacaktır ona göre çözüm uygulanır.

birçoğumuza çok garip gelebilir ama arka kapı hoparlörlerinin altındaki artık o maddenin ismi herneyse,zamanla deforme olduğundan su burdan içeri sızıyo.

@serology55  BEN ŞİMDİ MBONAT KARDEŞİMİN PAYLAŞMIŞ OLDUĞU VIDEOLARI İZLEDİM ALTINDAKİ İNGİLİZCE YORUMLARA BAKTIMDA SANIRIM FİTİLLERDE DEĞİL SORUN.SORUN KAPININ İÇİNDE Kİ TAHLİYE İLE ALAKALI OLUP ARKA HOPARLÖRLERİN CONTALARINDAN SU SIZDIRDIĞINI BUNDAN KAYNAKLI OLDUĞUNU BELİRTİYORLAR.SİZ PEKİ BU SORUN İÇİN BİŞEY YAPTINIZMI Bİ ÇÖZÜM BULDUNUZ MU

@ÖzDi sANIRIM bizimkide arka hoparlörlerin contasından kaynaklanıyor gibi geldi bana elde ki tüm veriler bunu işaret ediyor

@faruk28 büyük ihtimal öyledir.çözüm kolay hocam kapı hoparlörlerini söküp contayı yenileyeceksiniz.kapı pandizotunu sökmek kolay ilgili Videolar var yalnız hoparlörü sökmek zor iş çünkü hoparlörler vidalı değil perçinli onun için sanayiye gitmeniz gerekebilir.perçinleri sökmek için çeşitli aletler var.daha sonra haporlörlerdeki eski contayı sıyırıp herhangi bi sıvı conta ile yerine yeniden monte ettiğiniz takdirde sorununuz çözülecektir büyük ihtimal.

@aaron ONU DAHA ÖNCE YAPTIM HAVALANDIRMA MENFEZLERİNDEN SU ALMIŞ SU ALDIĞI YERİN SU GİDERİ YOKTU AMA CONTA VARDIR.CONTAYI DELDİK GELEN SU DİREK GİDİYO ONUN İÇİNDE ÇOK UĞRAŞMIŞ BULMUŞTUM SONUNDA

@ÖzDi TEŞEKKÜRLER HOCAM BUNDA BİZ NORMAL SIVI CONTA KULLANICAZ DEĞİLMİ YOKSA SERVİSTEN Mİ ALMAMIZ GEREKİYOR

Hocam ben olsam normal siyah sıvı conta kullanırdım.servis biliyorsun fiyatları inanılmaz şişiriyor.

@ÖzDi Artık başka bi yer kalmadı hocam ama tabi önce bir test edeceğiz inşallah

@ÖzDi Hocam kafama şu takıldı şimdi bu su hoparlörün dibinden geliyor peki bu su burdan gelmese nereden gidecek bir yerde tahliye var mı kapısının altında veya tıkanmış mı ki ben orayı yaptırırsam su dolmaz mı kapının içi komple

hocam kapı döşemesi söküp dışardan su tutarak bi inceleme yapın kapının altında tahliye için delik olması lazım orası tıkanmış olabilir .  

Geri
Üst Alt