Akü Bitti Yardımınıza ihtiyaçım var

ilk başta bende kafaya takıp akü işini baya bi abartmıştım fakat hiç gerek yokmuş maslak oto sanayide bir kaç akücüyle görüştükten sonra inci akü almaya karar verdim aracım otomatikti takviyeyle çalıştırıp akücüleri gezdim akü için anlaşıp aldıgım zaman araç çalışır vaziyette takılmasını istedim hiç bir sorun yaşamadım kapılar yada başka konuda bir kaç defa aracı çalıştırıp kapattıgınızda akü zayıf uyarısıda geçiyor araç tanıyor aküyü , dilerseniz araç çalışmadanda direk eski aküyü söküp yenisini takabilirsin bir kaç arıza ışıgı yanıyor fakat çıkıp bir iki tur attıgınızda herşeyin düzeldigini görüyorsunuz lafı fazla uzattım  72 ah inci aküyü yaklaşık 2 ay önce sıkı pazarlıkla 350 tl ye almıştım şimdiden kolay gelsin.

Merhaba 

bende bugün akü durumuna baktım ama %0 gözüküyor,marş almada vs bir sorun yok araç çalıştırmadan denedim yada biraz yol yaptıktan sonra tekrar mı bakıyım anlamadım

Ben de kontrol ettim bugün

SOC ---% olarak gözüküyor.

Ne anlamalıyım acaba!
30 Kasım 2018 TUV -  23 Aralık 2015 çıkışlı 1.4 TSI DSG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam servis şuan 780TL +120 TL işcilik fiyatı verdi 4 servisi arayıp sordum bu fiyat dördündede
İyi akşamlar aracınızın bakımını düzenli olarak serviste yaptırıyorsanız iyi niyet garantisi ile sadece işçilik ücreti alarak değiştiriyorlar ayrıca eğer 2+2garantiniz varsa bedelsiz değişim oluyor.
Benim aracım 2016 1.4TSİ highline 94.bin km’de ikibuçuk yıl sonra akü değişimi yaptırdım beş kuruş ödemeden ayrıca evimin otoparkına kadar gelip takviye yaptılar [emoji4] doğuş oto Kartal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi akşamlar aracınızın bakımını düzenli olarak serviste yaptırıyorsanız iyi niyet garantisi ile sadece işçilik ücreti alarak değiştiriyorlar ayrıca eğer 2+2garantiniz varsa bedelsiz değişim oluyor.
Benim aracım 2016 1.4TSİ highline 94.bin km’de ikibuçuk yıl sonra akü değişimi yaptırdım beş kuruş ödemeden ayrıca evimin otoparkına kadar gelip takviye yaptılar [emoji4] doğuş oto Kartal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam malesef araçta garanti yok 2013 model :)  yani açıkcası servisten vazgeçtim şuan takviye yaptım başka bi araçtan calışıyor aküm tık demiyor ama inşallah yine bitmez 

Dışarıda aynı akütü 495  değiştirin  paranızı çöpe atmayın

6 senenin sonunda VARTA akü bitti yolda kaldım :D inciden 750liraya aldım şimdilik menmunum montajı zaten sanayici 3 saniye sürmedi 

Geri
Üst Alt