Volkswagen’in 2016 model otomobilleri CarPlay desteğiyle geliyor

vuslat dedi:
Benim halen Comfortline için 6.5 ekran geleceğine dair umudum var. Umut fakirin ekmeği napalım! s=captain
Değerli Hocam,

Sanırım yalnızca bluetooth ile usb bağlantısı standart olacak gibi.

Çünkü media cihaz ve Ekran farkı 1367 TL maalesef.

5,8 e gelirse çok iyi olur..nasıl bir yazılım yuklemesı olacak servis mı yuklecek nasıl olacak bılmıyorum..servise kalırsak para olayı işin içine girecek..

Hiç bunu deneyen oldu mu ben yeni buldum telefonda

0b4faf1ae03922a711f8ab463ff9c68a.jpg

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

yusuf dedi:
@concaptain

Önce carplayin desteklenmesi lazım :)
Belki gizli özellik gibi bağlanınca aktif olur :)

Böyle bir umut iste :) )

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Hocam denedim ben fakat herhangi bir şey olmuyor hocam :D

mcanerol dedi:
Hocam denedim ben fakat herhangi bir şey olmuyor hocam :D
Sağolun hocam :) beklemeye devam

Selamlar ,

Benim araba aralık 2.haftası gelecek , highline sipariş etmiştim , acaba model yılı 2016 olup Carplay desteği ile mi gelir fikri olan var mı acaba ?

@onroztrk39

en çok merak edilen bu hocam, 2016 golf 7'ler carplay ve mirrorlink ile gelecek mi?

Aslında suan da hali hazırda araçlarımızda bunların hepsi var. Fakat kullanamıyoruz. App-connent sekmesi altında CarPlay, mirrorlink ve android car uygulamaları var fakat ülkemizde kullanılamıyor.

arkadaşlar merhaba,

konuyu tekrar canlandırmak adına 2016 öncesi araçlar için (2015 comfoptline 5 inc radyo, connectivitiy package) car play kullanabilecek miyiz arkadaşlar?

bilgisi olan arkadaş varsa çok iyi olur. vag com gizli özellikle belki açılabilir :))

Benim araç eylül 2015 teslimli Türkiye yasalarına göre 2015 model ancak şasi noya göre 2016 olan bir araç.6.5 inç ekran var ancak mirrorlink menusu yada app connect menusu yok.zaten bu menuler sanırım sol atta voice tuşu olan cihazlarda oluyor.

bir umutla yazılım güncellenerek açılabilsin istiyorum ama çokta beklentim yüksek değil.

Benim araç eylül 2015 teslimli Türkiye yasalarına göre 2015 model ancak şasi noya göre 2016 olan bir araç.6.5 inç ekran var ancak mirrorlink menusu yada app connect menusu yok.zaten bu menuler sanırım sol atta voice tuşu olan cihazlarda oluyor.

bir umutla yazılım güncellenerek açılabilsin istiyorum ama çokta beklentim yüksek değil.
Servisten sorgulayın hocam. Ücret karşılığı açılır çok yüksek ihtimalle.

Geri
Üst Alt