VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Deneyimli arkadaşlara danışmak istiyorum.

Aşağıdaki kablo ile  2014 Golf 7 aracımda kodlama yapabilir miyim?

Veya tavsiye edeceğiniz başka bir tür var mı?

VAG COM 14.10 VCDS 14.10.2 HEX CAN USB Interface Update of VAG 12.12 for VW AUDI SKODA SEAT (English Version)

Peşinen teşekkürler.

MRT BSRN dedi:
Deneyimli arkadaşlara danışmak istiyorum.

Aşağıdaki kablo ile  2014 Golf 7 aracımda kodlama yapabilir miyim?

Veya tavsiye edeceğiniz başka bir tür var mı?

VAG COM 14.10 VCDS 14.10.2 HEX CAN USB Interface Update of VAG 12.12 for VW AUDI SKODA SEAT (English Version)

Peşinen teşekkürler.
Merhaba hocam.

Eğer aracınız 2014'ün 10. ayından önce üretim bandından indiyse 14.10 sürüm kabloya fazladan 10dolar vermenize gerek yok. 12 sürüm kablo kullanabilirsiniz. Yine de işi bir bilene soralım biz :) @Orhan Hoca

fcsrn dedi:
Artık kablom gelse de şu hastası olduğum kodlamaları yapabilsem :)
Kodlama yaptıktan sonra sanki aracı yeniden almışsınız gibi çocuksu bir mutluluk oluyor insanın içinde :)
Yoldayken bile bu kadar meraklandıysam, kodlamalar yapıldıktan sonra ne olur göreceğiz hocam :)

@Orhan Hoca doğrudur hocam siparişi vermiştim sizden linki alır almaz, bugün yola çıkmış. Heyecanla bekliyorum :)

iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca doğrudur hocam siparişi vermiştim sizden linki alır almaz, bugün yola çıkmış. Heyecanla bekliyorum :)

iPhone using Tapatalk
hocam istanbulu bir buluşturmak lazım artık. yusufa da haber veririz geldiğinde.

zaten 14.10 kablo alıyorsunuz herkes için uygun olur.  s=s15
@Orhan Hoca  Hocam memnuniyetle :) Elimden geldiğince destek verebilmek gayesindeyim.

@Orhan Hoca bilgi için teşekkürler.

Aracımı bayiden mayıs 2014te teslim aldım. Dolayısıyla dediğiniz gibi 14.10 almaya gerek yok sanırım.

İnternette (Aliexpresste) iki model var. VCDS 12.12 ve VCDS 12.12.3 Orhan Hocam farkları nedir bunların? Hangisinde karar vermek daha doğru. İki model de aynı üreticinin (7x24 UtopOBD ELECTRONIC CO. LTD)

(USD 18) Free Shipping VCDS 12.12 VAG 12.12.0 HEX CAN USB Interface Update for VAG 12.12 VAG COM 12.12 support car to 2014.01

(USD 25) VCDS 12.12.3 VAG COM 12.12.3 HEX CAN USB Interface Update Vag 12.12 for VW AUDI SKODA SEAT Support car to 2014.10 (English)

Kablo alma amacım amatör hobi olarak diyebiliriz. Daha çok aracın vagcodları ile oynamak:) Aracımda uygulamak, arkadaşlara destek olmak.

Teşekkürler.

@Orhan Hoca

Şu iş bulma sürecim bir sona erse yapacağım bir buluşma inşallah.

Bu ay da böyle geçer herhalde bakalım neler olacak.

Bu gün ford ile görüştüm. Araba alacaksan biraz da indirimli alırsın dediler. Ben golf biniyorum dedim :)

yusuf dedi:
@Orhan Hoca

Şu iş bulma sürecim bir sona erse yapacağım bir buluşma inşallah.

Bu ay da böyle geçer herhalde bakalım neler olacak.

Bu gün ford ile görüştüm. Araba alacaksan biraz da indirimli alırsın dediler. Ben golf biniyorum dedim :)
Gir Forda Abi hiç düşünme Focus alırız sana bi tane de  8D

@Orhan Hoca Günaydın.

bildirdiğiniz linki günceller misiniz, açılmıyor.

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar golf 7 2015 highline araç için rain closing olayını açmakla alakalı bir sorum olucak bilgisi olan arkadaşlara birde ani frende dörtlülerin yanması ile alakalı. Şimdiden teşekkürler cevap verebilcek arkadaşlara zaman ayırdıkları için.

Benim yağmur sensorum RLHS yani yeni sensorlerden fakat baya bir yapmama rağmen hatta RLHS menusundeki bit 1 ve bit 2 yi dahi aktif edebilmeme rağmen vac 15.7 ile yağmur sensörü araba kapalı iken çalışmıyor ( kol sensörde ve camlar elle tuştan açıldı arabada ) Yurtdışı forumlarını araştırdığımda 2015 araçlarda RLFS olan sensör RLHS olarak değişmiş ve bu sensörde yapılmıyormuş bu. 2015 model golf 7 de bunu yapan varmıdır acaba yada doğrumu acaba bu ?

Diğer sorum ise aşağıdaki adımları uygulamama rağmen yolda giderken frene kökledim bir iki kere 80 90 la giderken ama yanmadı neden olabilir ?

09-Central Electric

16-Security Acces :31347

10-Adaptation

Açılan pencereden

(11) Dyn.turn.signal modes-Nortwarn-blinken_NBA_Phase_2

kısmını açıp akif ediyoruz

(12) Dyn.turn.signal modes-Richtungs_blinken_rechts

kısmını açıp aktif ediyoruz

(13) Dyn.turn.signal modes-Richtungs_blinken_links

(16) Dyn.turn.signal modes-Warnblinken_Zuendung_EIN

(17) Dyn.turn.signal modes-Warnblinken_Zuendung_AUS

@batuhantashan

Foruma hoş geldiniz hocam.

@Orhan Hoca kendi aracında açmıştı rain closing. Ama orjinal kablo olmadan açılamadı şimdiye kadar. Serviste açtırdı kendileri.

Geri
Üst Alt