VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

theGenius dedi:
@batuhantashan hocam yapma ya :) Aynı üründen ben de satın aldım @Orhan Hoca 'nın referansı ile. Hatta bugün yarın gelir  :)
Cok ilginc gercekten. Acaba elinde kalmadida yada herhangi bir sebeptenmi satmadi birde biraz ters bir arkadas asabi cevaplari anlamadim :)

8d604217457290920b6d354344c8b33c.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@batuhantashan Valla hocam. Satıcı ile aramızda herhangi bir diyalog olmadı. Sadece sipariş ettim ve yolladı :) Tabi benim sipariş tarihim 9 Ekim. Elinde stok olmaması mümkün gözükmüyor. Ya cidden uyumlu değilse  s=ahaburda

theGenius dedi:
@batuhantashan Valla hocam. Satıcı ile aramızda herhangi bir diyalog olmadı. Sadece sipariş ettim ve yolladı :) Tabi benim sipariş tarihim 9 Ekim. Elinde stok olmaması mümkün gözükmüyor. Ya cidden uyumlu değilse  s=ahaburda
Ben bu adamla oncede konusmusum sormusum simdi farkettim 2015 te calismaz demis gene ama bilemedim en saglikli yol madem siz siparis etmissiniz en azindan bir deneyin bakalim ben ve benim gibi bekleyen arkadaslar icin cevap olur en azindan sizide ugrastircagini sanmam aldiginiz paranin uc bes kurus ustune bile rahatca satabilirsiniz alicisi cok 2014 ve oncesi icin ama orhan hoca gordugum kadari ile baya tecrubeli kendi bunu onerdiyse calisma ihtimali yuksek bence ama ben genede beklicem sizinkinin gelmesini kesin sonuc almak icin.

Orhan Hoca dedi:
Olmazsa ben size kendi kablomu gönderirim hocam. üzülmeyin. en fazla 12.12 dir o kablo. onu 2015 öncesi bir arkadaşa satar size yeni bir kablo alırız tekrar düşünürseniz.
Orhan hocam bisey danisicam bu 2015 bi xenon larda amerikan parklari %70 gibi oranlarda kullansak duyu sorunu olurmu acaba bilginiz varmi ? Ampuller degismis sanirim bazi arkadaslar oyle demis yada bu duyu sorunu olsa masrafi ne olur acaba ?

@Orhan Hoca

Hocam üşenmedim mesaj attım adama ben de. Kablo kesinlikle 14.10 diyor. Golf 7 2015 ile hiç denenmedi ve sorumluluk almam diyor :) En kötü kabloyu forumdan 2014 model aracı olan bir arkadaşa 12.12 fiyatına veririz. Sizin kabloyla gerekli kodlamaları yaparım ve size geri kargolarım :) Alın size çözüm hocam  :'(

theGenius dedi:
@Orhan Hoca

Hocam üşenmedim mesaj attım adama ben de. Kablo kesinlikle 14.10 diyor. Golf 7 2015 ile hiç denenmedi ve sorumluluk almam diyor :) En kötü kabloyu forumdan 2014 model aracı olan bir arkadaşa 12.12 fiyatına veririz. Sizin kabloyla gerekli kodlamaları yaparım ve size geri kargolarım :) Alın size çözüm hocam  :'(
Hayret size normal cevap verdimi beni dovucekti :D

@Orhan Hoca

Hocam ilk aliexpress siparişim bu. Tarihleri de göz önüne alırsak aşağı yukarı ne zaman kavuşurum kabloma :)

1458_65885c3378079acc52088f410f1eb41450882650.jpg

@Orhan Hoca

Orhan Hocam link ölmüş. Sipariş geçmişinden aldığım ürüne baktım orası da göstermiyor,

Ancak;

Mağaza: autoprofessional

Satıcı: Peng Mr

şeklinde görünüyor. Aliexpress'te bu satıcının puanı yüksekti ve sizin tavsiye ettiğiniz linkteki satıcı da bu elemandı.

Yalnız ben 12.12 olanı aldım hocam

@Orhan Hoca

Hocam siz de sıkıntı etmeyin lütfen. En fazla çalışmaz kablo. Canımızı alacak değil ya :) Giden para olsun, buradaki ortam baki kalsın :)

@Orhan Hoca

Demekki bazı atarlı çinli kardeşlerimiz ne sattığından habersiz hocam :D

Geri
Üst Alt