VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@Orhan Hoca 'm vag kablom gelmiş, güvenlik teslim almış şimdi aradılar ama arabayı sabah servise bıraktım bugün orda kalacakmış belki yarın da kalır tam bilmiyorum. Arabama bağlanıp kurcalamak için can atıyorum deneyecek 44 tane kod var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca 'm vag kablom gelmiş, güvenlik teslim almış şimdi aradılar ama arabayı sabah servise bıraktım bugün orda kalacakmış belki yarın da kalır tam bilmiyorum. Arabama bağlanıp kurcalamak için can atıyorum deneyecek 44 tane kod var :)
Muhammed hocam heyecan yaptırmayın yau. valla sizin kadar bende heycanlandım şimdi. çılgınlık bu abi.

geri kamera yoktu sizde değil mi benim işi de bir çözseydik iyi olacak.
Yaptım valla hocam  s=captain

Geri kamera yok malesef. Taksak olur mu ?  :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hoca

Hocam senin stopları led yapalım :)

Az önce eve geldim kablomu da aldım tabi

7aef1630cde088c44675bc956bdee636.jpg

Arabamın da farları ve sis farları değişmiş. Şansıma ellerinde far varmış onu takmışlar yarın teslim alacağım inşallah. Diğer şikayetlerim nedeniyle yarına kaldı.

c0bf642b52771883765cdd52acb55d79.jpg

Bunlar da eskiler

f48ea247c1c494e6fdf6d775f8cb9592.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
güzel hocam hayırlı olsun. halojenli stopları seviyorum hocam. bu sebeple değiştirme cihetine gitmedim.

geri kameralı halojenli bir arkadaşın kodlama yaparak yardımını kasıtlı istiyorum. bu kodlamayla ilgili sonuca ulaşmamda sadece bir seçenek bu kaldığı için.  şayet o arkadaşta da sorun yoksa  hem konu netleşecek hem ben kendi aracımdaki soruna yönelme şansını bulabileceğim.  s=s18

@MSE
Sağolun hocam.

Kısa zamanda sorununuzu çözersiniz inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu işlemler garantiyi etkilemez hocam. Zaten araçta olmayan bişeyi açamazsınız değilmi.bende 15.000 bakımında ve daha öncesinde ki kontrol bakımında 20 ye yakın kodlama yapmıştım. her hangi bir problem olmadı. hatta dedim ki odis makinanız musaitse Rain Closing Kodlayalım birlikte dedim. malesef oan şehir dışında araç için kullanılıyormuş. kısmet olmadı yani. kısacası ben servislere gidip kodlama yapamadığım özelliklerin açılması talebiyle dahi servise gittim. herkes herşeyi biliyor. Hele ki şu dönemde önce emisyon değerlerini düşürsünler ve müşteri memnuniyetini artırsınlar. Teşekkürler iyi forumlar.

geri kamerası olan şuan için yok Hocam.

44.bu konuda sorun mu var?

42. ve 45. kodlama arasında ki fark nedir acaba? aynı değil mi?

Benim arac orjinal Led stoplu ve geri kamerasız . her hangi bir problem yaşamadım Hocam. gayet sağlıklı çalışıyor...

aynen.

video eklemek için kolay bir yol varsa burda paylaşabilirim hocam. :=)

Ben de Rain Closing yapamadım halen... herşeyi yaptım bilinen ve akıla gelebilecek. sadece 2 seçenek kaldı. 1 ya sensör değişimi yapacam ki buna sıcak bakmıyorum 2 serviste orjinal kodlama yapacağım. 2. si ağır basıyor ama biraz zor gibi de olsa çalışmalarıma devam ediyorum.

Aynen herşey olumlu ekranda da çıkardım  RLS modülü . Uzun çoğalma vs hepsi tamam ama aktif olmadı bir türlü.  Sızın kod içine gelince aklıma ilk gelen şu oldu. Geri vites lambasının yapmasıyla aracınızın beyni sanıyor ki araç geri hareket edecek.  Bence takılınca değilde harekete başlayınca araç şeklinde kodlamalari bulabilirseniz çözüm olabilir. Aslında bende bunun tersini arıyorum kodlama olarak yani geri vitese takınca cakarli yansın aynı sinyalleri gibi . Ben de şimdilik geri vitese attığımda 4 lu falsorleri  yakıyorum daha sağlıklı ve daha garanti oluyor ☺

One Life Live it.!!!

Aynen hocam. Kran goruntusunun geri vitese takmadığınz için çalışmaması gibi bir kodlama gerekli amlemli camera içinde.  Umarım halledersiniz.

One Life Live it.!!!

@Orhan Hoca ben sadece internette bulduğum bilgiyi paylaştım.

Orhan Hoca'm sizlerin forumdaki paylaşımları çok daha güzel ve kıymetli.

Kalın sağlıcakla.

Artık kablom gelse de şu hastası olduğum kodlamaları yapabilsem :)

Geri
Üst Alt