VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Sonucu merakla bekliyorum Hocam. :)
Eren Hocam hallettim, önce kodlamayı yaptım, daha sonra fabrika ayarlarına geri dön dedim ve oldu. Yapacak arkadaşlar buna dikkat etsin. Eline sağlık. :)

Ekrandaki ayar süreleri tam olarak doğru çalışıyor mu, oradan ayarladığımız süreler oluyor mu acaba, emin olamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eren Hocam hallettim, önce kodlamayı yaptım, daha sonra fabrika ayarlarına geri dön dedim ve oldu. Yapacak arkadaşlar buna dikkat etsin. Eline sağlık. :)

Ekrandaki ayar süreleri tam olarak doğru çalışıyor mu, oradan ayarladığımız süreler oluyor mu acaba, emin olamadım.
Sevindim Hocam. :)

Kodlama yaparken süreyi ayarladığımız yere 30sn olarak girdiyseniz, düzgün çalışması lazım. 

bildiğiniz üzere aftercooler kullanılıyor 
iat 30 derece de 
fan ayarlarına girip bunu düşürmek mümkün mü 
sogutma ayarlarını nasıl daha hassaslaştırabiliriz 

Boyle bir sey cikti. Ne yapmaliyim sizce?image.jpeg

Kablo orjinal degilse cancel diyin yoksa guncel surumle calismaz...

programi acin,sag alttan optionsa girdikten sonra guncelleme kontrolunu kapatin

Golf 4 icin kodlama varmi acaba bilen varmi cok merak ediyorum

MK7 de uzun farların parlaklığını nasıl ayarlayabilirim ? Plaka ledlerindeki gibi :)

Arkadaşlar selamlar, Odis 2.2 yi kurcalareken Atölye ayarlarına dön diye bir sekme vardı. Bunu denedim ve aracımın multimediasındaki görseller "SAĞ" dreksiyon görseline geçti. Bunu düzeltebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

1dJqyp.jpg
[/URL][/IMG]

L3bmaG.jpg
[/URL][/IMG]

Hemen hemen her yerde,kapi modulunde-motorda bile right hand drive secenegi varda;Ben bunun 09 Central yada 17 instruments ile alakali oldugunu dusunmuyorum...

Sansinizi 5F'de deneyin derim, coding kisminda right hand drive tickli ise kaldirin,tickli degilse tickleyip do it ardindan tekrar kaldirip do it...Kapatma tusuna basarak reset atarsiniz,ondan sonra duzelir umarim...

Kaçıncı bayt acaba? Benim kabloda bit'lerin karşılıkları yazmıyor maalesef.

Malesef bende 12.12 var,açıklama yok ama yüksek sürüm olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Geri
Üst Alt