VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Valla hocam başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Vag kodlamalarının yanında İstanbulda bizim aramızdan birinin kodlama yapmasını bekliyorum dört gözle.

@SATURNUS2015 Hocam hem 2015 modeller için kablo gerekiyor sanırım. Çünkü sanırım 2015 ler için yeni kablo gerekiyormuş. Okuduğumda böyle anlamıştım. Umarım yanılmıyorumdur.

Mesaj atmadık satıcı bırakmadım hocam, artık gözümü karartıp alacağım birini daha fazla beklemeden zira satıcıların hiçbiri kesin cevap veremiyor. Gerçi bir kablo yolda bildiğim, bir arkadaşımız siparişini vermişti, ondan haber bekliyorduk.

Sent from my iPad using Tapatalk

Rica ederim hocam, çorbada tuzumuz olursa ne ala, inşallah bir gün benim de bir faydam dokunur :) henüz kablomuz olmadığından, en azından öğrenebilmek gayesiyle demo imkanımız var mıdır diye de bir soru sıkıştırsam araya?

Kabloyu alalım hocam istanbul buluşmasında helallesiriz ;) buluşmaları sürekli hale getiririz herkesin işi görülür ;) siz yeter ki kablo bulun.

Valla hocam elimden gelirse ne ala, seve seve yardımcı olmak isterim, yeter ki öğreneyim, boş bulduğum vakitleri ayırmaktan mutlu olurum :)

@erkanz

Hocam buluşmalarda hem işlem yaparız hem öğretiriz. Böylece herkes birbirine yardım etmiş olur

Elbette :) Yusuf hocamın yönlendirmesiyle benim de payım olursa çok sevinirim. Yaklaşımınız için ayrıca teşekkür ederim, sağolun.

Arkadaşlar vag.com alacaksanız 14.10.2 alın eski sürümlere göre 2000 tane fazladan kod okuyor ve katlanır ayna olan araçlarda uzaktan kumanda ile katlanır ayna özelliğini aktif edebiliyorsunuz ben deneme amaçlı getirtiyorum bir tane...

hocam Adana'da vag kablosuyla özellik açabilecek kimse yok gibi.  s=s16 adanada bu işi nasıl yapabiliriz... destek olabilecek arkadaşlar var mı ?

Arkadaşalr İstanbulda olanlar için.......        Bence bu işi profesyonel eller yapmalı...

Ender Elektronikte 50 TL

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/golf/golf-7-5q/gizli-ozellikler-golf-7.html

MIDLINE  -  COMFORTLINE  -  HIGHLINE Tüm araçlara uygulanabilir

Bu özelliklerin tümü için istenen ücret 50 TL dir.

Vag-Com Kodlama Golf 7

Ürün Teknik Özellikleri :

• Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi

• Kapıları uzaktan kumanda ile kilitlerken uyarı sesi (orjinal alarm olan araçlarda buzzerdan öter)(Alarm olmayan araçlarda korna hafif çalar)

• Coming Home fonksiyonunun otomatik olması (normalde bir kere selektör atılması gerekiyor)

• Coming home ve leaving home fonksiyonlarının sis farından yanması

• Ön Yol bilgisayarında araca ilave edilmesi gereken benzinin litre olarak gösterilmesi (türkçe çeviride "ek yakıt" olarak yazıyor)

• Gündüz sürüş farlarının teyp üzerinden kapatılıp açılabilmesi

• Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 4 kereye yükseltimi (destekleyen modüllerde)

• Geriye takıldığında sağ aynanın aşağı inmesi

• Klima paneli "Auto" konumundayken klimanın çalışma şiddetinin gösterimi

• Far anahtarı "0" veya gündüz "Auto" konumundayken arka parklarında yanması

• Sinyallerin amerikan park yanması

• Virajlarda sislerin yanması

• Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması (highline araçlarda)

• Selektör attığınız da sis farlarının da yanıp sönmesi

• XDS - Elektronik difransiyel kilidinin aktif edilip aracın daha iyi yol tutması(strong) - (2013 sonrası modellerde)

• Uzaktan kumandaya basılı tutarak camlarınızı açabilirsiniz.

Ürün Notu:

• Bu işlemler aracın garantisini bozmaz

• İşlem süresi 10 dakika olup randevu alınmasına gerek yoktur. Geldiğinizde yoğun olunduğunda duruma göre 10-20DK beklemeniz gerekebilir

• Şehir dışından ürünü satın almanız durumunda kendi şehrinizde internet bağlantısı olan ODIS veya VagCom cihazı olan bir firma bulmanız gerekir. Bu firmadan Alpemix programi ile uzak bağlantı verirseniz işleminiz yapılabilir..

@Golfer

Burdaki eller de prof hocam sen canını sıkma ;) maksat görüşüp kaynaşmak bilgi paylaşımı yapıp hoş saatler geçirmek. Ayrıca heryeni özellik için enderin yolunu aşındırmak yerine buradan nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kendimizi geliştirerek uygulayabiliriz. Birde muayene girmeden kapatılması gerekenler var sanırım yine iş bize düşecek endere bağlı kalmamış olucaz.

Geri
Üst Alt