VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Herkese iyi akşamlar. Gelen 14 kablo ile gündüz farını ekrandan kapatma / açma özelliğini aktif hale getirdim. Çok fazla kurcalamadım ama 12 kablo ile burayı da açamamıştım. Bu arada tekrar hatırlayım aracım 2015 model...

258_84d5e33b575b9c9f940ba254953b41544df7cf7f.jpg

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Kablo için Ankara'dan bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? Elimde mevcut 12.12 kablo var ama yapamadım. Kablo için kullanacağım pc yi hiçbir şekilde nete bağlamadım, yani güncelleme, kabloyu yakma ihtimalim yok. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Ya da kabloda sorun vardır diyerek, yeni 14.10.2 kablolardan sipariş edeceğim.

sruek dedi:
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Kablo için Ankara'dan bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? Elimde mevcut 12.12 kablo var ama yapamadım. Kablo için kullanacağım pc yi hiçbir şekilde nete bağlamadım, yani güncelleme, kabloyu yakma ihtimalim yok. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Ya da kabloda sorun vardır diyerek, yeni 14.10.2 kablolardan sipariş edeceğim.
Hocam kabloyu bağlamadan antivirüs programı varsa onu da kapatmanız lazım, aksi halde kablo yanabilir

fcsrn dedi:
Hocam kabloyu bağlamadan antivirüs programı varsa onu da kapatmanız lazım, aksi halde kablo yanabilir
Hocam bu iş için kullandığım bir netbook var. Alakası var mıdır bilmiyorum, intel atom işlemcili. Makinede temiz kurulum yaptım, win7 starter 32bit ile geliyor. Bütün antivirusleri kaldırdım, windows firewall ve defender ı kapattım. Programı yükledim, driver güncelledim ama programda test yapınca olmadı. İşletim sisteminden olabilir diyerek de win7 ultimate 32bit ile de denedim, sonuç değişmedi. Bu işlemler sırasında net bağlantılarının hepsini disable yaptım. Hiçbir şekilde nete bağlanmadı. İlk kez yapacağım için, sorun benim yanlış birşeyler yapıyor olmam mı yoksa kablo sağlam değil mi bilmiyorum.

@SATURNUS2015 dün bu rain closing olayına baktım da

Select RLS (rain and light sensor) - STG

Byte 0

Enable Bit 2

Bu işlemi nereden yapıyoruz? Elimizde herhangi bir ekran görüntüsü var mı deneyelim?

Arkadaşlar bu xds kilidinin ayarını değiştirsek ciddi anlamda sıkıntı olur mu? Bu konuda gerçekten bilgi sahibi olan var mıdır aramızda?

@SATURNUS2015

Orhan hocam. Şöyle bir özellik biliyor musun. Uledli araçta sinyal verirken led daha hafif yanıyor mu.

Sadece ledlerde değil. Standart stoplarda da flasli şekilde yanma olayı oluyor :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt