VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@silvershadow sesli komut benim aracimda çalışmıyor. 2015 higline composition media 6.5 " . Bilginiz var mı.  Kodlama gerekmi acaba ?

@silvershadow sesli komut benim aracimda çalışmıyor. 2015 higline composition media 6.5 " . Bilginiz var mı.  Kodlama gerekmi acaba ?
Sesli komut özelliği maalesef yalnızca ikinci nesil composition media cihazlarında kullanılabiliyor.  Şimdilik kodlama ile çözümü görülmedi 

merhaba arkadaşlar,

vag-com kablosu almak istiyorum. burada yazılanlar ışığında kendim golfüme ufak tefek kodlamalar yapmayı düşünüyorum. ilk olarak önerir misiniz? ikinci olarak da kabloyu nerden satın alabilirim? bana sorun çıkartmamasını istiyorum. aracım 2016 model. o yüzden en güncel kablo olursa sevinirim

7AaZPr.gif

Keşke yaparız diyen biri çıksa ama sanırım buna devre fln gerekiyor. 

Daha önce konusu geçmişti diye hatırlıyorum ama çözüm bulunamamıştı.  :(

Benimde gönlümde yatan en iyi kod budur sanırım...

Eren kardeşim maalesef modül demişti ama umut fakirin ekmeğidir.  &o

Bu sanirim kodlanabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Normal ic dis sinyal kodlamasinda verdigimiz degere 0 ila 100 arasindaki secenekten hizini ayarlayabiliriz dige dusunuyorum ama denemedim hic [emoji849]

Normal ic dis sinyal kodlamasinda verdigimiz degere 0 ila 100 arasindaki secenekten hizini ayarlayabiliriz dige dusunuyorum ama denemedim hic
emoji849.png

0-100 aralığı ışığın parlaklığı ile alakalı hocam

modul gerekliymis bende merak ettim baktim belki birilerinin isine yarar Sent from my iPhone using Tapatalk

@OrhanAbi 16.8'in içeriğini gördün mü? 

Yazılar, kanallar komple değişik. Dili ingilizce yapacağız diye komple sistem değişmiş, leuchteler felan yok artık. 

Arkadaşlar biliyorsunuz yeni Audi modellerinde arka sinyalleri oluşturan led diyotlar içten dışa doğru sıralı şekilde yanıyorlar, ben yolda görüğüm bir Golf'te arka LED'lerin iki parça halinde sıralı şekilde yandığını gördüm. Acaba bu sıralı şekilde yanma fonksiyonu Golf'ler içinde mevcut mudur yoksa bunun için özel bir donanım mı olması gerekiyor.

Videoda makyajlı A3 HB'in sinyallerini görebilirsiniz.

Geri
Üst Alt