VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@MSE abi teşekkürler, artık parklarla da tam sönüm yapıyor ama selektörde hala tam sönüm yapmıyor o kanallarıda güncellesek işlem tamamlanacak. :)

Kısalarla gündüz farı için hangi kanallara müdahale edeceğimi de hala bulamadım yalnız. Birde ona el atsak süper olcak.  :D
Selektörde sönmesi için şöyle yapalım bu iş de çözülsün :)

(17)-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion H 4 > Lichthupe generell

(17)-Leuchte5 TFL RB32-Lichtfunktion H 5 > Lichthupe generell

Kısalarda yanması için 

sol

(12)-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion E 4 > Standlicht allgemein (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzungslicht) 

(14)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert EF 4 > 1-100 (doğru parlaklığı deneyerek bulabilirsiniz)

(15)-Leuchte4TFL LB4-Dimming Direction EF 4 > maximize

sağ

(12)-Leuchte5 TFL RB32-Lichtfunktion E 5 > Standlicht allgemein (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzungslicht) 

(14)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert EF 5 > 1-100 (doğru parlaklığı deneyerek bulabilirsiniz)

(15)-Leuchte5 TFL RB32-Dimming Direction EF 5 maximize

@MSE yeniden teşekkürler hemen kodladım 10 numara oldu.  8D  

Far sensörünüz var ise Leaving Home'a sahipsinizdir hocam. Bahsettiğiniz özellik Leaving Home oluyor yani. 
Far sensörü yok aracım comforline

Kodla kilidi açınca kısalar ya da en azından parkların yanması mevcut mu acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Far sensörü yok aracım comforline

Kodla kilidi açınca kısalar ya da en azından parkların yanması mevcut mu acaba?

İstediğiniz herşey yanar ama bir sensör olmadığı için Gece gündüz yanar,sanırm buralarda bir yerde olması lazım.Eğer bulamazsanız alıntılayın paylaşayım kodları kendi bilgisayarıma geçtiğimde,birde nerelerin yanmasını istediğinizi(Sis,kısa,uzun,arka stoplar,plakalar...vs)  belirtirseniz ona göre yazarız yada mantığını söylerim yaparsınız basit.Bir tanesini yaptktan sonra diperlei kopyası

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 highline araca sonradan katlanır ayna takıldığında yapılması gereken işlemler neler arkadaşlar kodlama konusunda yardımcı olabilirmisiniz ve sonradan takılan led stopla ilgili ikisi lazım

Aracıma Bi takım kodlamalar yaptık fakat şöyle Bi durum var hava karanlıkta olsa parkları açarsam eğer kadran ışıkları yanmıyor ne parklarda ne 0 konumunda ama her iki konumda da u LED'ler ve stoplar yanıyor.Sorun nedir?

Aracıma Bi takım kodlamalar yaptık fakat şöyle Bi durum var hava karanlıkta olsa parkları açarsam eğer kadran ışıkları yanmıyor ne parklarda ne 0 konumunda ama her iki konumda da u LED'ler ve stoplar yanıyor.Sorun nedir?
Fotosel'in saçmalığı kadrana ışık tutup çekin bir süre yanacaktır etraf kararınca tekrar söner anormal bir durum yok normal

İstediğiniz herşey yanar ama bir sensör olmadığı için Gece gündüz yanar,sanırm buralarda bir yerde olması lazım.Eğer bulamazsanız alıntılayın paylaşayım kodları kendi bilgisayarıma geçtiğimde,birde nerelerin yanmasını istediğinizi(Sis,kısa,uzun,arka stoplar,plakalar...vs)  belirtirseniz ona göre yazarız yada mantığını söylerim yaparsınız basit.Bir tanesini yaptktan sonra diperlei kopyası
Aslında ben parklar açıldığında ne yanıyorsa( ön park arka stop ve plaka) onu yansın istiyorum mersolarda olduğu gibi[emoji4] bir de korna kodunu girdim mi tadından yenmez[emoji4][emoji4]

Auto konumunda yanıyor ama ışıklar hava yeterince karanlık yanması gerekmiyor mu normalde

Auto konumunda yanıyor ama ışıklar hava yeterince karanlık yanması gerekmiyor mu normalde
Iphone gibi çalışıyor gündüz ışık vururken ışıkları yanıyor göstergenin gece karanlıkta yanmıyor benim 2015 jetta'da aynı leon'umda aynıydı normali dediğiniz gibi olması lazım bencede ama öyle yapmamışlar farları açmayı unutmamak içinmi yaptılar artık nedir bilmiyorum

Aslında ben parklar açıldığında ne yanıyorsa( ön park arka stop ve plaka) onu yansın istiyorum mersolarda olduğu gibi[emoji4] bir de korna kodunu girdim mi tadından yenmez[emoji4][emoji4]Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam yanmasına yanar da@fcsrn yardımı ile aliexpresten bir sensör sipariş etseniz herşey çok daha orijinal olur. Yağmur, far sensörünüz de olmuş olur.

Aslında ben parklar açıldığında ne yanıyorsa( ön park arka stop ve plaka) onu yansın istiyorum mersolarda olduğu gibi[emoji4] bir de korna kodunu girdim mi tadından yenmez[emoji4][emoji4]Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam kablo mu aldınız kendinize sizinle görüşmüştük sanırım döndüğümde kodlayacağız diye

Geri
Üst Alt