2016 Opel Astra'nın ilk canlı görüntüleri

@DrMobile

Güzel yerleri olduğu kesin ama direksiyonu ve arka bölümü hiç beğenmedim. Direksiyon en özenmesi gereken yerlerden biri.

tüm zamanların en kötü astra'sı olabilir bu model. vasat altı bir tasarım.

DrMobile dedi:
http://www.ototeknikveri.com/haber/5236/2016-opel-astranin-ilk-canli-detayli-goruntuleri?p=7

Arka tasarımı bence eskisinin daha güzeldi , bunda emanet gibi kalmış.

Corsanın bir gömlek büyüğü olması zaten kaçınılmazdı , ama çizgi akışı beklediğim gibi olmamış.

Motor seçeneklerini merak ediyorum ama.

Sizce nasıl?
Özellikler arasında viraja girince vraj dışındaki koltuk kenarlarının şişerek sürücü ve yolcuya destek olması dikkat çekici bir yenilik bana kalırsa.

Savaş uçağı pilotlarının G tulumu dedikleri uçağın yediği G kuvveti belli bir sınırı aştığında pilotun hayati organlarından kanın bacaklara çekilmesini önlemek için kullanılan uçak teknolojisi, binek araçlara konfor maksatlı uyarlanmış...

Fark yaratacak bir şey göremedim. Önden fena değil gibi ama arkası kore arabaları gibi. Alman astraya yakışmamış tasarım benzerliği.

Aynı şeyleri tekrar edeceğim belki ama arkadan görünüş gerçekten kötü olmuş yinede birileri tarafından tercih edilecektir mutlaka, belki yollarda daha bi hoş gelir gözümüze :)

Benim için en önemlileri konsol tasarımı ve ön far ve izgara tasarımı. Konsol fena değil daha sade ve estetik, multimedya tasarımıda başarılı ancak farlar ne kadar özellikli olursa olsun, tasarımı vasat, kesa ön ızgaradaki opel logosunu ortalayan krom tasarımıda vasat. Bana  en estetik bölgesi arkası geldi. Uzayan ve  arkaya doğru eğimli bölge aracı hoş gösteriyor. Arka stoplarda hoş ancak uzayan çift çizgi tasarımıyla yeni auris, i30 yeni bmw 1 tasarımlarını anımsatıyor. Aracın ergonomisi, konforu iyi ise ekonomisiyle yüksek satış rakamlarına ulaşabilir, ülkemizde hatrı sayılır astra hayranı var, yine de golf satışlarına ulaşırmı ? belli olmaz.

eski opel kullanıcısı  olarak genel anlamda aracı begendım..ancak begenmedıgım yerleride var..arka kısmı yeni corsaya benzıyor özellikle cıkık amblem yeni corsada da vardı..ön konsol biraz karısık gibi...en kötü yanıda ön fark ve izgara bölümü ben begenmedım basit duruyor..yan kapı görünüşleri bence çok başarılı..

Dış görünüşü fena değil ama içini hiç beğenmedim. Zaten Golf 7 çıktığından beri daha üst model arabalar hariç hiç birini beğenemiyorum. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

C sınıfında en çok beğendiğim kasaydı. 2016 modeli bence çok kötü olmuş.

Geri
Üst Alt