UE GÜN BATIMI O Artık 200Hp 1.6 TDI ( 30.03.2020 Güncellendi )

Arkadaşlar toplu bi mesaj gönderiyim konuda alıntı kirliliği yapmamak adına 

Evet tüm kapıda ambiyans olan araçların hepsinde kırmızı led mevcut . Bunun için biraz kapı döşemeleriniz sökülmesi ve biraz lehim değişimi gerekli o kadar. Kabloları ters bağladınızda kırmızı led aktif olmakta
Teşekkür ederim. Detaylı bir resimleme veya fotoğraf bazlı gösterme şansınız varsa çok makbule geçer. Bunu deneyeceğim. Aracım comfortline 7.5 ön 2 kapı ambiyans aydınlatma var oluyor galiba bizlerde...

Müthiş bir emek var, izlerken bile yoruldum ama tatlı yorgunluk ama kesinlikle değer.... Şarap misali olmuş... 

Teşekkür ederim. Detaylı bir resimleme veya fotoğraf bazlı gösterme şansınız varsa çok makbule geçer. Bunu deneyeceğim. Aracım comfortline 7.5 ön 2 kapı ambiyans aydınlatma var oluyor galiba bizlerde...
Hocam fotoğraflama şansım olmadı bi anlık birşeyle deneyip yaptığım için gece yarısı aklıma gelmedi. Kapımızda bi hasar oldu onu yaptırırken kapı döşemesi söktiğümde detaylandırırım ama çok basit bir işlem eliniz biraz yatkın olması kapıyı sökerken dikkat edin geçme klipsleri çok kolay kırılıyo yenisini almak zorunda kalmayın

@metncleaver Hocam elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş, projeleri tek tek resimli anlatımınız Harika olmuş, aracına modifikasyon yapacak arkadaşlara yol gösterecektir.
Sağolun hocam hem tecrübelerimi hemde başka kişilerin fikri özellikle bu gruptaki değerli insanlarım görüşlerini almak benim için çok önemli. Bu sayede aracımı daha iyi seviyelere getirmeme olanak sağlar hepimizde faydalanmış oluruz. Her zaman el elden üstündür.

@metncleaver kabataslak anlatmak isteseniz nasıl açıklarsınız? Kapı döşemesini söktük diyelim Orada ambiyans ledine gelen kabloları kesip sadece 1 tanesinimi lehimliyoruz.

@metncleaver kabataslak anlatmak isteseniz nasıl açıklarsınız? Kapı döşemesini söktük diyelim Orada ambiyans ledine gelen kabloları kesip sadece 1 tanesinimi lehimliyoruz.
İsterseniz gelen kabloyu ters çevirin lehimleyin isterseniz ledin üzerinden lehimi söküp kabloyu ters çevirip lehimleyin öyle yaparsanız daha orjinal olur 

Eski bir 3.20d kullanicisi olarak F30 almayacaksaniz  2015 ve ustu Golften daha iyi bir E90 bulamazsiniz.2006 320d 163bg aractan 2015 tdi manuele gectim. BMW her turlu donanima sahipti, recaro dahil ama bence Golf acik ara daha sorunsuz ve konforlu. Ben yanlamak icin istiyorum, mutlaka alacagim diyorsaniz simdiden kenara her zaman 15.000TL ayirmaniz gerektigini soyliyim. 

Metin Hocam 200 hp dizel TDi kulübüne hoş geldin. Güle güle kullan. Yazılımı kim yaptı, peak basınç kaç bar, yakıt tüketimi nasıl? Biraz bahseder misin?

Eski bir 3.20d kullanicisi olarak F30 almayacaksaniz  2015 ve ustu Golften daha iyi bir E90 bulamazsiniz.2006 320d 163bg aractan 2015 tdi manuele gectim. BMW her turlu donanima sahipti, recaro dahil ama bence Golf acik ara daha sorunsuz ve konforlu. Ben yanlamak icin istiyorum, mutlaka alacagim diyorsaniz simdiden kenara her zaman 15.000TL ayirmaniz gerektigini soyliyim. 
hocam o yüzden 2012 184 son seri motorla binmek istiyorum hem makyajlı hem ekranlı olanından. Ama coğu kişi bu tarz konuşma yapıyo kullananda masrafsız diyo 2012 için.

Metin Hocam 200 hp dizel TDi kulübüne hoş geldin. Güle güle kullan. Yazılımı kim yaptı, peak basınç kaç bar, yakıt tüketimi nasıl? Biraz bahseder misin?
Hoşbuldum hocam çok iyi wp grubunuz varsa girebilirim. Yazılımı MgRemaps'e Görkem abiye yazdırdım kocaeline gittim bunun için. Şuan 1.9Peak basmakta yakıt tüketimim istanbul şehiriçi 6.0 litre uzun ortalama 800 km kadar tek depo gitmekte. Uzun yolda sakin kullanımda 1350 rekorum şuan 3 kişi ve bagajla birlikte.

maalesef bildiğim bir kulüp yok. ben sözün gelişi söyledim. benim audi a3 de iki aydır 200 hp. 

@metncleaver

Maşallah Hocam Emeğinize sağlık.  (y)

Güzel Günlerde Keyifle Kullanmanız dileğiyle..

Geri
Üst Alt