Katlanır ayna problemi

[mention=5502]mbonat[/mention] Gözlemlemedim. Kapı kontrol modülleriyle alakalı bir durum eğer eski model aracın kontrol modülünü takarsanız aynalarınız kontak çevrilince açılır.

Aracım 2014. Anahtardan kapıları açınca aynalar da açılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@erkan163 öyle olsa 2015 model comfortline arabaya takılan aynanında sizin dediğiniz gibi çalışması lazım . 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostlar 2012 ve 2013 model Golf 7 araçların elektrikli katlanır aynaları kumandadan basınca katlanır kontak çevirilince açılır. 2013 model olup fabrika model yılı 2014 olan araçların aynaları ise kumandadan katlanır ve açılır. Tabi 2014'ten sonrası da aynı şekildedir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostlar 2012 ve 2013 model Golf 7 araçların elektrikli katlanır aynaları kumandadan basınca katlanır kontak çevirilince açılır. 2013 model olup fabrika model yılı 2014 olan araçların aynaları ise kumandadan katlanır ve açılır.
Sonradan takılan aynalarda da aynı mı hocam durum ? Örnek sonradan 2012 model midline araca modül ile birlikte katlanır ayna taksak durum ne olur ?

onu nasıl anlarız hocam yazar mı üzerinde ?
Üstünde yazar hocam

303d7c3493f8c0ed93fc4812ed448b88.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dostlar 2012 ve 2013 model Golf 7 araçların elektrikli katlanır aynaları kumandadan basınca katlanır kontak çevirilince açılır. 2013 model olup fabrika model yılı 2014 olan araçların aynaları ise kumandadan katlanır ve açılır. Tabi 2014'ten sonrası da aynı şekildedir. 
Konu hortlatması olacak ama, yukarıda bahsi geçen kodlama nedir acaba? Anahtarla kapanacak, kontak açınca açılacak...( Aracı kapatıyorum aynalar kapanıyor, her seferinde bir şey unutuyorum içeride . Kapıları kumandadan açınca aynalarda açılıyor. Yani sürekli aç kapa oluyor. )

Konu hortlatması olacak ama, yukarıda bahsi geçen kodlama nedir acaba? Anahtarla kapanacak, kontak açınca açılacak...( Aracı kapatıyorum aynalar kapanıyor, her seferinde bir şey unutuyorum içeride . Kapıları kumandadan açınca aynalarda açılıyor. Yani sürekli aç kapa oluyor. )
Bu konuda fikri olan var mı? Anahtarla kapanacak, kontak ile açılacak. Access control 2-Fıunk Spiegelanklappung Modus (by convenience operation via remote cotrol key) yaptım. Araç kapalı iken ayna açıyor, tekrar kapamak istediğimde anahtarla tek basışta kapamıyor, uzun basarsam kapatıyor. Kapalı olanı da anahtarla tek basışta açıyor. Olmadı yani....?

Geri
Üst Alt