Golf 7 Oem Koltuk Isıtma Uygulaması

@MSE hocam bu işlem toplam ne kadara malololdu acaba 

@MSE hocam bu işlem toplam ne kadara malololdu acaba 
Hocam bana iş gücüm hariç 1760 TL’ye maloldu.

Anahtar teslim fiyat aldığımda 3.500 + döşeme işçiliği şeklinde fiyat verilmişti. Koltukları ve kumaşlarını sökme pedleri yerleştirip gerip toplama işi için 300-400 TL işçilik ücreti gözden çıkarılabilir yapanın hakkıdır 😊 benim sorduğum arkadaşta bu şekilde fiyat vermişti. Yani malzemeleri alıp montajını başkasına yaptırayım derseniz de 2000-2500 tl civarına gelebilir. Tabi dolar her geçen gün biraz daha düşüyor. Beklenilirse daha ucuza maledilebilir. 

@MSE Siren kablosunu çekmek için 2 saat falan harcamıştık 😊 koltuk ısıtma çok zahmetli birşey fakat kesinlikle değer 😊

• Beğen
Tepkiler: MSE
Hocam tebrik ederim, elinize sağlık, çok güzel olmuş. Biraz cesaret biraz el becerisi bitirmişsiniz işi. Güle güle kullanın. Dediğiniz gibi gönül ister ki sıfır alalım uğraşmadan donanımları ekletelim ancak bu artık pek mümkün görünmüyor.

• Beğen
Hocam tebrik ederim, elinize sağlık, çok güzel olmuş. Biraz cesaret biraz el becerisi bitirmişsiniz işi. Güle güle kullanın. Dediğiniz gibi gönül ister ki sıfır alalım uğraşmadan donanımları ekletelim ancak bu artık pek mümkün görünmüyor.
Teşekkür ederim hocam. Bu tür uygulamaları kendi emeğinizi katarak yapınca keyfini sürmesi bir başka güzel oluyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
:) Bendeki sıra bu sepete ekeldim malum siteden :) Babamın dükkan komsusu koltukçu ona söktürmeyi planlıyorum. Koltuklar sökülüp pedler takıldıktan sonra çok fazla bir iş yok gibi yineden takılırsam yardım talebim olur :) Şu an ısıtma düğmelerini araştırıyorum. bulabilirsem direk sipariş vereceğim.Bu arada eline sağlık. çok güzel olmuş

• Beğen
@MSE Eline Emeğine Sağlık
Maşallah diyorum Muhammed Hocam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrikler hocam birebir orjinali gibi olmuş. Büyük emek göstermişiniz ve korkmadan yılmadan mücadele etmişiniz. 

Benim açıkcası bu kadar emeği gözüm yemedi geçen seneden beri minderli koltuk ısıtma kullanıyorum. Gücü çakmaklıktan alıyor 2 kademeli. Havalar ısındığında geri topluyorum. Sök tak işiyle arası iyi olmayanlar minderli olanı da tercih edebilir. Evet görsel olarak hoş görünmüyor ancak kışın gerçekten çok ihtiyaç böylr bir ürün. 

Ben de aldığım ürünün linkini paylaşayım 

12 v Isıtmalı Koltuk Yastık Kapak Koltuk, Isıtıcı Isıtıcı, Kış Ev Yastık cardriver ısıtmalı koltuk minderi
https://s.click.aliexpress.com/e/c5c49SzE

• Beğen
@MSE hocam emeğinize sağlık, güle güle kullanın. öncü olmuşsunuz bu konuda, tebrik ederim. güle güle ısının :)

@MSE Eline Emeğine Sağlık
Maşallah diyorum Muhammed Hocam.

Teşekkür ederim Ender Hocam. Size de bir Golf Mk 7.5 alalım, yeter artık bitsin bu hasret  :)  

Tebrikler hocam birebir orjinali gibi olmuş. Büyük emek göstermişiniz ve korkmadan yılmadan mücadele etmişiniz. 

Benim açıkcası bu kadar emeği gözüm yemedi geçen seneden beri minderli koltuk ısıtma kullanıyorum. Gücü çakmaklıktan alıyor 2 kademeli. Havalar ısındığında geri topluyorum. Sök tak işiyle arası iyi olmayanlar minderli olanı da tercih edebilir. Evet görsel olarak hoş görünmüyor ancak kışın gerçekten çok ihtiyaç böylr bir ürün. 

Ben de aldığım ürünün linkini paylaşayım 

12 v Isıtmalı Koltuk Yastık Kapak Koltuk, Isıtıcı Isıtıcı, Kış Ev Yastık cardriver ısıtmalı koltuk minderi
https://s.click.aliexpress.com/e/c5c49SzE
Teşekkür ederim hocam. Evet herşeyi fabrikasyon olacak şekilde yaptım. Alternatif olarak sizin kullandığınız ürünler de güzel güle güle kullanın, ancak OEM Retrofit merakım beni bu noktaya getirdi :)

@MSE hocam emeğinize sağlık, güle güle kullanın. öncü olmuşsunuz bu konuda, tebrik ederim. güle güle ısının :)
Teşekkür ederim Burak hocam darısı sizlerin başına inşallah  :)  

Teşekkür ederim Ender Hocam. Size de bir Golf Mk 7.5 alalım, yeter artık bitsin bu hasret [emoji4] 
Inşallah Muhammed Hocam. KISMETIMIZI Aramaya devam .

Geri
Üst Alt