Seramik kaplama ?

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Herkese iyi günler yeni başlık altında şunu sormak istiyorum seramik kaplamayı serviste mi yoksa özel bir yerde örneğin ziebart veya başka bir firmada mı yaptırmayı tavsiye edersiniz ?

Kesinlikle ve kesinlikle serviste yaptırmayın derim hocam. Yaptıkları korumanın kendine hayrı yok. En ucuz en dandik ürünleri volkswagen markası altında müşteriye satıyorlar. En son sonax da yaptırdım fazlasıyla memnun kalmıştım. Diğer firmalarla ilgili de tecrübesi olanlar mutlaka dönüş yapacaktır.

Ekleme : Biraz fazla acımasız bir yorum olmuş fakat, benim aldığım bayiden de başka bayilerden de araç alıp servise seramik kaplama yaptıran, sonrasında da benim gibi pişman olan onlarca kişiyle tanıştım. Bunun için biraz genel olarak konuştum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her serviste bu işi iyi yapmadıkları ve bazı servislerde ciddi derecede vasat ve özensiz iş yapıldığı için bu tarz araç boya koruma işlemlerinin bu işi yapan ehli yerlerde yapılmasında fayda var.

Birde seramik kaplama yapıldığından beri her yıkama sonrasında şu ürünü kullanıyorum. Sonax da kaplamayı yapan usta bu ürünü de kullanırsam seramik kaplama ömrünü ciddi anlamda arttıracağını söylemişti. Öyle de oldu. Tabi dikkat etmeniz gereken başka hususlar da var. Basınçlı suyun fazla yakından tutulmaması, kesinlikle fırça kullanılmaması gibi. 

8980931182642.jpg

Kesinlikle ve kesinlikle serviste yaptırmayın derim hocam. Yaptıkları korumanın kendine hayrı yok. En ucuz en dandik ürünleri volkswagen markası altında müşteriye satıyorlar. En son sonax da yaptırdım fazlasıyla memnun kalmıştım. Diğer firmalarla ilgili de tecrübesi olanlar mutlaka dönüş yapacaktır.

Ekleme : Biraz fazla acımasız bir yorum olmuş fakat, benim aldığım bayiden de başka bayilerden de araç alıp servise seramik kaplama yaptıran, sonrasında da benim gibi pişman olan onlarca kişiyle tanıştım. Bunun için biraz genel olarak konuştum. 
Anladım hocam ban en yakın ziebart var bir firma daha var ama o yerel bir firma sanayide yaptırıp yaptırmamakta kararsız kalım 

@Muhammed Bulunduğunuz şehirde neresi var bilemiyorum hocam ama Ziebart vs. tercih edilebilir eğer varsa. 

hangi şehirde bulunuyorsunuz ona göre tavsiye vereyim

@Muhammed servislerde ziebart vesaire gibi yerlerle anlaşmalı aracı oraya gönderip uygun fiyattan yaptırıp sana teslim ediyorlar. ziebart gibi yerlerde yaptırmanıda tavsiye etmem pek.

@Muhammed istanbulda benim yaptırdığım iyi bir yer vardı fakat bilecik hakkında bilgim yok

Geri
Üst Alt