n11 ve 11.11 Kampanyasının Vazgeçilmezi VW

Sanıyorum Geçen Sene yapılan Kampanyadan biraz daha fazla ilgi çekebilir. Golf  için ise Renk bazında hayal kırıklığı bence :)  Gerçi iridyum grisi yeşil ve beyazdan oluşan seçenek kısıtlaması ile sanırım ellerinde kalan araçlara bir ivme kazandıracak Doğuş  grubu.

Arteon ve beetle ın elde patlayan 2017 modellerini satıyorlar bu ikisi baya güzel indirimle satılır 100 binin altına beetle fena değil bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fiyatlar belli olmuş. ötv indirimi ile passat ve tiguan epey cazip görünüyor.

Tiguan comf 1.4 TSI DSG cam tavan - 163800

Passat comf 1.4TSI DSG cam tavan - 151300 

Golf comf 1.4TSI DSG  cam tavan - 129300

Passat'ın bu modeli 2-3 ay önce 180binden aşağı yoktu, golfu almamış olsam kaçırmazdım. güzel fiyat.

Moderatör tarafında düzenlendi:
fiyatlar belli olmuş. ötv indirimi ile passat ve tiguan epey cazip görünüyor.

Tiguan comf 1.4 TSI DSG cam tavan - 163800

Passat comf 1.4TSI DSG cam tavan - 151300 

Golf comf 1.4TSI DSG  cam tavan - 129300

Passat'ın bu modeli 2-3 ay önce 180binden aşağı yoktu, golfu almamış olsam kaçırmazdım. güzel fiyat.
Güzel indirimlermiş. Bekleyen arabaları bir şekilde elden çıkartması lazım tabi Doğuş'un :)  

Bu arada donanımsız bomboş 1.4 tsi dsg Comfortline araçlara 130-140 bin tl yazan piyasa şişiriciler ötv indirimi ve n11'in bu kampanyasıyla birlikte artık araçlarını ilandan çekmeye başlarlar :)  

Passat alınır

Passat alınır

2018de bu kampanyadan yararlanabilen oldu mu olduysa bilgilendirebilir mi? 

İki yıl önceki ilk N11 kampanyasındaki araçlar çok ucuzdu.Tam kampanyaydı. 

Şuanda da fena drğil ama çok hızlı silah çekmek gerekir. Sepete alıp siparişi tamamlamak cidfi kabiliyet gerekir. 

Almaya çalışan ya da ilgilenen hiç olmadı mı grupta

@ZUKERMAN özel bir çaba gerektirdi mi yoksa rutin o saatte girip hemen sepetemi eklediniz. Size zahmet biraz detay verseniz ve paranın tamamını alır almaz mı istiyorlar? 

Geri
Üst Alt