n11 ve 11.11 Kampanyasının Vazgeçilmezi VW

@Wyt23 Saat 9 da satışa çıkacağını sitede yayınladılar.Sabah 9 dan beş dakika önce girdim siteye.Sepete ekledim ödeme kısmında hesap bilgilerini kopyala yapıştır yaptım hızlı olsun diye. Saat tam 09:00.42. saniyede işlem gerçekleşti.Ancak sonrasında okuduğum kadarıyla sepete ekleyip ödeme kısmında hata uyarısı alan çok olmuş.Paranın hepsini o anda çektiler hesaptan.Biraz şansa oldu anlayacağınız.

İyimiş bende denemeyi düşünüyorum golf için tabi gerçekten uygun olursa :)

@yunusaktas91 Edirne vw bayisi 125 bin fiyat vermişti.O zaman forumda İstanbul’daki bayilerden 120 bin gibi fiyatlar alındığı konuşulmuştu.Aşağı yukarı 10 bin kadar uyguna gelmişti diyebiliriz.

@ZUKERMAN Gayet makul bir indirimmis o zaman. Fiyat ve donanim bilgisi onceden aciklaniyor mu yoksa 11 Kasim’i mi beklemek gerekiyor?

Ayrica trafik sigortasi ve ilk bakim hediyesi de varmis sitede yazdigina gore...

Araç fiyatları 11 Kasım günü mü açıklanıyor acaba ?

Golf icin tek tip arac belirlemisler. Comfortline oldugu icin kampanya benim icin baslamadan bitmistir. :)  

Comfortline Golf 1.6 TDI 115 PS DSG 2019 - Metalik Atlantik Mavi - Titan Siyahı Döşeme - 16" Hita Jant - Ek Donanım

@Wyt23 Yukarida yazdigim detaylar aciklanmis sadece. Passat ve Polo’da farkli secenekler sunulmus fakat Golf’te tek secenek var. 150 binin alti olursa ben de comfortline demem gozukapali alirim tabii ki ama hic sanmiyorum...

Geri
Üst Alt