Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

Ben de şu an müzik dinlediğim SD kartta kaldığı yerden devam ediyor.

Daha önce müzik dinlediğim USB mediada da genellikle kaldığı yerden devam ediyor fakat zaman zaman baştan başladığı da oluyordu.

En sonunda şu an USB mediaları hiç görmüyor..

6fef1c7e478fd7104bf77e6b5e04c86a.jpg

Arkadaşlar bu sürüme sahip olan arkadaşlar var mı acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

caparzoni dedi:

0240 @mcanerol hocamda var ama son öğrendiğimize göre bu versiyonun bi önemi yok artık

@maniax tesekkürler cevap için ekran sorunu için sormamıştım ben o meseleyi hallettim. Değişik bir versiyon olduğu için başka kimlerde var açıkçası merak ettim. Bu versiyonları neye göre ayırıyorlar?

maniax dedi:

0240 @mcanerol hocamda var ama son öğrendiğimize göre bu versiyonun bi önemi yok artık
Aynen hocam benim cihazda 240 herhangi bir sorun yok. Ama artık cihazın yazılımı ile ilgili olmadığını bildiğimiz icin yazılım farklılıklarının herhangi bir önemi kalmadı.

caparzoni dedi:
@maniax tesekkürler cevap için ekran sorunu için sormamıştım ben o meseleyi hallettim. Değişik bir versiyon olduğu için başka kimlerde var açıkçası merak ettim. Bu versiyonları neye göre ayırıyorlar?

açıkçası onu ben de merak ediyorum. madem cihaz versiyonu değil media versiyonu; 608 neye göre 617 neye göre, 240 vs...

maniax dedi:

açıkçası onu ben de merak ediyorum. madem cihaz versiyonu değil media versiyonu; 608 neye göre 617 neye göre, 240 vs...
Hocam o konuyla ilgilide servis danışmanına sordum. Neden 608 617 ve 622 diye farklı yazılımlar var diye. Verdiği cevap şu oldu, bu yazılımlar medianın farklılığından kaynaklanıyor dedi. Bir ara gene getirin bakalım sizin cihazınız için güncel yazılım varsa güncelleriz dedi.

Yani media ekranlar farklı donanıma sahipmi bilmiyorum ama, ara ara iç yazılımının güncellemesi çıkıyor olabilir. Durum bu şekilde.

mandufla dedi:
Arkadaşlar, 

Media cihazın için sd card taktım. SD card içerisinde 2 dosya var. Klasör olarak. Aracı her çalıştırdığımda 2.klasörün ilk parcasindan başlıyor. Bu menülerden ayarlanabilir bir şey mi yoksa bir sorun mudur?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm parçaları silip tek klasör halinde attım parçaları. Şarkılar alfabetik sırada. Şarkı çalarken arabadan iniyorum ve bindigimde kaldığım yerden devam ediyor. Ama emin olamamakla birlikte şarkıları sıra ile calmiyor sanki. Acaba şarkıcı isimlerine göre mi sıra yapıp çalıyor yoksa şarkı isimlerine göre mi çalıyor. Onu çözemedim daha [emoji15]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aylar öncesinde açtığım bu başlıkta bugün çözüme ulaşmak icin ilk ciddi adımı attım. sabah 9da Çankaya doğuş otoya bıraktığım aracı 12 gibi teslim aldım. yazılım güncellenmiş. golfe ilk kez yaptıklarını söylediler. hep passatlara yapmışlar nasıl işse :)

sol silecek suyu tavana fışkırıyordu onu düzeltmişler. bi de lastik havalarına baktırdım. genel olarak personelin ilgisi ve profesyonelliği güzel diyordum ki...

evin önünde masallah tertemiz yapıp vermişler diye düşünürken kaput ve tavandaki mikro çizikleri görene kadar  8| nasıl becerdiler bilmiyorum. aracı ilk alırken fırça sürmeyin demiştim de sürmüyoruz zaten demişlerdi. buna güvenip belirtmedim ve bana hediyeleri o mikro çizikler oldu.

tabi güncellemenin işe yarayıp yaramadığını yarın görecem artık. şimdilik bi fark göremedim tabi :)

Güncellenme ertesi ekran gelmemesi problemim arttı 1 ayda 6-7 defa ekran gelmedi sizde de mevcut mu

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

@maniax

Aracı serviste yıkatmamak lazım gibi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
concaptain dedi:
Güncellenme ertesi ekran gelmemesi problemim arttı 1 ayda 6-7 defa ekran gelmedi sizde de mevcut mu

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan
ekran gelmemesi bende baştan beri hiç olmadı. demin kontağı kapattım eve geldim şimdi. sabahı heyecanla bekliyorum bakalım saat geri kalacak mı? yakıt verilerim duruyor olacak mı?

Aracı alalı 1 ay oldu ilk kez ekran sorunu yaşadım. Ekran siyahtı ancak müzik sesi geliyordu. Aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda düzeldi. Tekrar yaşanacak bir sorun gibi duruyor.

dtkorkmaz dedi:
Aracı alalı 1 ay oldu ilk kez ekran sorunu yaşadım. Ekran siyahtı ancak müzik sesi geliyordu. Aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda düzeldi. Tekrar yaşanacak bir sorun gibi duruyor.
Bazı arkadaşlar birkaç kez yaşadı bu sorunu ama hep siyah kalan olmadı çok şükür :)

Geri
Üst Alt