Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

@frnc

Hocam ekran bende de gelmemişti. Aynı durumu birkaç defa yaşadım. Bu durumda açma düğmesine uzun bir süre basılı tutun, ekran sonrasında geliyor.

@frnc , sadece 1 kez geri vitese taktığımda kamera görüntüsü alamadım. Oda şöyle oldu, foruma gitmiştim ve sıkışık bir yerdeydim 2-3 kere ileri-geri gitmem gerekti. son geri takışımda geri kamera görüntüsünü alamadım. Aracımı park ettim, geri geldiğimde çalışıyordu.

Dün 10 aydır ayarlı olan radyolarım ve logoları birden arabayı çalıştırınca silindi, media'dan radyoya geçmek istediğimde kendi kendine otomatik arama yaptı ve radyolarım değişti.

Sebebini anlamadım :(

Benimde haftasonu ekran gelmedi bu sefer sisteme reşit atmadan önce ekranın dokunmatik fonksiyonu kontrol ettim. Ekranda birşey olmamasına rağmen dokunmatik çalışıyordu

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

En küçük ve en standart olan ekranımda  :D dün uzun süreli yakıt verim silindi (5300km - 5.7 lt). Yakıt aldıktan sonraki veri ise aynen duruyor.  >:

Yeni yazılım gelecekti.

Herhalde bu son skandaldan sonra unutuldu.

Pardon haklısınız,40. hafta denmişti.

İnşallah bu son olaylar yüzünden unutulmaz.

Merhaba arkadaşlar,aranıza bende 1.6 golf dsg hıglıne kullanıcısı olarak yeni katıldım.Aracımı alalı yaklaşık 10 gün oldu.Bende sizler gibi ekran kararması  arızasını bugün yaşadım.Ekranım hala açılmıyor.Bu sorun hakkında ne yapmamı önerirsiniz ?

@shotokan

Hoş geldiniz. Sabah açtığınızda muhtemelen çalışacaktır. Reset atılıyor galiba menü tuşuna basılı tutunca.

@yusuf

Hoş buldum.İnşallah sabah açılır diye ümit ediyorum.Sanırım sizlerde olduğu gibi kronik bir sorun ! ilginiz için teşekkür ederim

shotokan dedi:
@yusuf

Hoş buldum.İnşallah sabah açılır diye ümit ediyorum.Sanırım sizlerde olduğu gibi kronik bir sorun ! ilginiz için teşekkür ederim
evet hocam ekim ayı sonu yeni yazılım gelecek sorunlarınız çözülecekmiş.

Selamlar;

7 gün şehir dışında idim.Bu arada araç otoparkta kaldı.

Geldiğimde daha önce kullandığım USB bellekler media cihazında gözükmüyor.

Sistemi resetlersem radyo kanalları,ayarlar vs. kayboluyor mu?

Teşekkürler.

USB sorunu büyüyor

Media kaynak seç bölümünde cd;sd kart;aux cihaz sekmeleri var,usb sekmesi gözükmüyor

Daha önce 1,5 aydır sorunsuz çalışmıştı

Servise gittim

Randevu olmadığı için ayak üstü baktılar

Randevu alın yeni yazılım yükleyip bakalım dediler

Sizce cihaz donanımsal hatalı olabilirmi?

Randevuyu en erken tarih olan 19 Ekime verdiler.

Şükürler olsun ki 2016 ya atmadılar!

Geri
Üst Alt