Michelin CrossClimate İnceleme

@Orhan Hoca alakasız olacak ama paylaşmak istedim :) Bu sabah Erkan hocama bir iki fotoğraf attım.

Depoyu doldurduktan sonra menzil 750 km yazıyordu. Bu kadar yol yaptım 780 oldu :)

129cd7b4539e28444f152dcd90341ac1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Goodyear Vector 4Seasons la kıyaslama şansımız olsa keşke  :)

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca alakasız olacak ama paylaşmak istedim :) Bu sabah Erkan hocama bir iki fotoğraf attım.

Depoyu doldurduktan sonra menzil 750 km yazıyordu. Bu kadar yol yaptım 780 oldu :)

129cd7b4539e28444f152dcd90341ac1.jpg

uzun yolda artıyor hocam. şehir içi kısa mesafeye geldin mi azalmaya başlıyor. birde soğuk havanın etkisi var.
Hocam şehir içi değerleri zaten. Ortalama hız 24 km, ortalama tüketim 5.9, sıcaklık -5

iyi oldu bi hocam . bir dahaki seneye tercih sebebi olabilir👍

One Life Live it.!!!

crossclimatein performaslı kullanımı denediniz mi? benimki goodyear vector 4 seasonsla geldi ama birinci ve ikinci viteste gaza basınca sarıyor, araba patinaja düşüyor.

Şu video biraz düşündürdü şimdi.

@Orhan Hoca Kocaeli de yaşıyorum. 

Bana uygun görünüyor. Zaten önceki Golf 4 e Kasım ayında almıştım bu lastiklerden. Kışı Kocaeli'de geçirdi, memnundum. Konforu farkedemedim ama direksiyon baya yumuşamıştı.

Şimdi Ankara'da kullanılıyor araç. 

1500 km deki P7'leri elimden çıkarabilirsem michelin cc alayım diye düşünüyorum. 

Selamlar

Yarın ben de CrossClimate taktieacagim 4 adet. Lastikler 03.2016 üretim hafta ve yılı

Uygun mudur? Tanesi 350 TL diyor lastikci. 

Selamlar

Yarın ben de CrossClimate taktieacagim 4 adet. Lastikler 03.2016 üretim hafta ve yılı

Uygun mudur? Tanesi 350 TL diyor lastikci. 
İnternette bakın aynı üretim lastik net kadar. Bazen internet çok daha ucuz olabiliyor

merhaba arkadaşlar golf7 17 inç jantım var ben de crossclimate almak istiyorum fakat kafam karıştı. Yılda iki kez Burdur-Mersin yol yapıyorum. Kış aylarında 5-6 kez Denizli'ye gidiyorum. -17 yi görmüşlüğümüz var ama ortalama soğuk geçen gün sıcaklığı -7 gibi.

Merhaba lastiklerin sol taraftaki olanlarda üretim haftası ve tarihi yazıyor ama sagdakilerde yazmiyor. Sebebi nedir?

Geri
Üst Alt