Polo 1.2 tsi 2016 allstar Yardım Lütfen

tolgamm

Yeni Üye
İsim
tolga
Arkadaşlar 69bin tl 33bin km'de 2016 polo allstar sunroof,ön arka park sensörü,start-stop,hız sabitleme,otomatik kararan dikiz aynası,led farlar,sis farları 17''jantlar.

Aşağıda resimleri bulunan allstar mı?benzer model ve kilometrede confotline sürüş paketli modelimi? veya benzer yıl ve kilometrede lounge modelini mi almalıyım?Bu konuda çok kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz?

WhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.12.jpeg

WhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.12(2).jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.04.jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.12(1).jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.11.jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.11(1).jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.10.jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.10(1).jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.09.jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.09(1).jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.08.jpegWhatsApp Image 2018-08-28 at 14.26.08(1).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
DSG önceliğiniz olsun derim. Jant vs. kolay iş. Bunları zamanla sizler de aracınıza uygulayabilirsiniz.

@serology55 2. elde bu fiyatlara dsg pek bulamadım birde dgs nin masraf çıkarmasından korkuyorum.paket olarak de allstar mı confortline+sürüş paketimi yoksa lounge mi karar veremedim.

Bulduğunuz araç allstar doğrudur. Bir ay önce 2016 14 bin km’de cam tavansız olanını 67.5’a aldım benim aracımda manuel beyaz renkte alır almaz artvine geldim 1500 km 90-110 arası hızla 4.7 litre tüketimi var donanımı vs gayet güzel memnun kalırsınız tavsiye ederim hayırlısı olsun şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gökhan Bilgin Hayırlı uğurlu olsun,lounge, confortline+sürüş paketi veya allstar bunlardan hangisi üst seviye donanımı barındırıyor biliyormusun?

@Gökhan Bilgin Hayırlı uğurlu olsun,lounge, confortline+sürüş paketi veya allstar bunlardan hangisi üst seviye donanımı barındırıyor biliyormusun?
Hocam bildiğim kadarıyla Lounge ve Allstar aynı donanım sınıfındalar ve bunlar üst seviye donanım barındırıyor. 2015 yılında çıkanlar Lounge, 2016 yılında çıkanlar Allstar olarak satıldı. Aralarındaki farklar jantlar ve koltuk döşeme desenleri olması lazım. Comfortline + Sürüş Paketi'nde, sanıyorum geniş ekran Multimedya, Dijital Klima, karartılmış arka camlar gibi bazı donanımlar bulunmuyor. 

Lounge’la allstar arasında kayda değer bir fark yok hocam allstar’da fazladan alüminyum pedal seti var jantlar farklı koltuk döşemesi gerisi aynı dijital klima composition media ön arka sensör far yağmur sensörü kararan ayna gibi hız sabitleme donanımlar aynıdır

Comfortline sürüş paketi dediğiniz pakette sadece ön arka sensör ve hız sabitleme var diğerleri yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

All Stra ortaya karışık gibi bir donanım bence :)  

Alınabilirse Lounge olmadı Comfortline öneririm ben. 

Dsg olursa da mükemmel olur  (y)

Allstar ve lounge aynıdır.Jant ve koltuk döşemeleri farklı sadece.Ama bu ilandaki aracı almayın kesinlikle.

@Ender allstar ve lounge aynı ender abi iki donanımdada sensörler dijital klima büyük ekran standart allstar farkı pedal seti koltuk deseni ve jant. Lounge veya allstar hangisi temiz bulunursa o alınması lazım :)   

Bir üst postta yazılanın cevabıda ünite değişmesi lazım torpido içinde ki. Eğer geri görüş kamerası varsa araçta fabrikasyon olarak ünite destekler ama kamera yoksa dediğim gibi ünite değişip güncel ünite takılması lazım

@Ender allstar ve lounge aynı ender abi iki donanımdada sensörler dijital klima büyük ekran standart allstar farkı pedal seti koltuk deseni ve jant. Lounge veya allstar hangisi temiz bulunursa o alınması lazım :)   

Bir üst postta yazılanın cevabıda ünite değişmesi lazım torpido içinde ki. Eğer geri görüş kamerası varsa araçta fabrikasyon olarak ünite destekler ama kamera yoksa dediğim gibi ünite değişip güncel ünite takılması lazım
All star sevmiyorum. Koltuk döşemesiymiş pedal setiymiş jantmış vb şeyler kullanıcı keyfine göre istendiği şekilde yapılır zaten 

Golf dede All star var ama ne olduğu belirsiz bir donanım bence :)  

All stra aracı olanlar kusura bakmasın ve kızmasın lütfen kendi görüşümdür.

Polo allstar yerine yakın fiyattan fiesta titanium bulabilirsiniz sanırım, fiesta B sınıfta gerçekten iyi bir araçtır bence. 

Koltukları, donanımı ve sürüş dinamikleri polodan iyidir. 

@tolgammSarı sitede en ucuz 1.2tsi Allstar 96.500, bence hemen alın.

Geri
Üst Alt