OBDeleven bilgisi olan var mı

Cihaz internet olmadan calışmıyor, muhtemelen araci okuyup,servera atip ordan geri cekiyor.

Birde 2019 temmuz uretimi(bayiiden teslim aldigim tarih degil) olan aracimi okuyor ama dusuk modelmgibi hizli okumuyor biraz yavas giriyor. 19.6.1 VCDS okuyamiyor :(  
2019 a3 ve b8.5 passat içinde bağlanmıyor 19.6.2

Bunu bi kere alınca para konusu bitiyor mu yoksa kodlama yaptıkca arkadaşların dediği gibi kredi sistemi olup ordan mı düşecek yani sürekli para mı yüklememiz gerekiyor içerisine :)  

@yusufacs en krıtık nokta bu zaten. bende merak edıyorum kodlama ıcın paraya ıhtıyac var mı yoksa para sadece one tap uygulamalar ıcın mı

Tek tıkla olan kodlamalarda kredi sistemi. Diğer türlü sınırsız kurcalıyabilirsiniz yani kodlamayı o yaparsa krediden yer. Kendiniz yaparsanız yemez

@mutlubey17 hocam kredisiz sistemde her kodlama yapılabiliyor mu peki, örneğin obd cihazında hareket halinde videonun kredili yöntemle yapılması var ama, bı kod normalde vcp ile yapılıyor diye biliyorum, hareket halinde video kodlaması obd ile manual olarak kredisiz şekilde yapılabiliyor mu?

@mutlubey17 hocam kredisiz sistemde her kodlama yapılabiliyor mu peki, örneğin obd cihazında hareket halinde videonun kredili yöntemle yapılması var ama, bı kod normalde vcp ile yapılıyor diye biliyorum, hareket halinde video kodlaması obd ile manual olarak kredisiz şekilde yapılabiliyor mu?
Hocam kodlamaları biliyorsanız yazın ben bi deneyeyim, hareket halinde videoyu açmak için 100 kredi istiyor. 

Passat b8.5 veya 2019 model araçlar için deneme şansın olursa yazarmısın bana özel mesajdan eğer destekliyorsa bende alayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim arac 2019 model ocak 2020 cikisli, okuyor ve calisiyor. Sorun yok B8.5 passat

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam kodlamaları biliyorsanız yazın ben bi deneyeyim, hareket halinde videoyu açmak için 100 kredi istiyor. 
Vag can pro üzerinden nasıl yapıldığını biliyorum hocam. Orijinal kablo gerekli sizde mevcut mu kablo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Garanti bozmaz diyorlar ama bayi garanti bozuluyor kodlama falan yapmayın diyorlar. Tecrübe eden var mı? 

Merhabalar,  Bu cihazda standart arıza silmeler v.s. kredi düşmeden yapılabiliyor mu örneğin airbag arızası silmek istiyorum veya  ejektör değişti yeni enjektörün kodunu girmek istiyorum bu tür işlemlerde kredi düşüyor mu. Kodlama haricinde arıza okuma  ve silme işlemleride kredi ile mi ?

Garanti bozmaz diyorlar ama bayi garanti bozuluyor kodlama falan yapmayın diyorlar. Tecrübe eden var mı? 
Ben bu bahsi geçen tüm kodlamaları yapıp, aracı bakıma götürdüm, extradan teybi kontrol etmelerini istedim, arada bazen görüntü bozuk geliyor diye;

Kadran selamlama, 

DWA sesli onay kadran menüsü karbon - çizgi mavi değil kırmızı vs bu değişiklikleri mutlaka görmüşlerdir. Bana herhangi bir şekilde garanti den söz etmediler bile, ve tabii ki garantim hâlâ devam ediyor. 

Merhabalar,  Bu cihazda standart arıza silmeler v.s. kredi düşmeden yapılabiliyor mu örneğin airbag arızası silmek istiyorum veya  ejektör değişti yeni enjektörün kodunu girmek istiyorum bu tür işlemlerde kredi düşüyor mu. Kodlama haricinde arıza okuma  ve silme işlemleride kredi ile mi ?
Uygulamalar dışında yapacağınız hiç bir işlem krediden düşmez hocam.

Fakat herhangi bir kodlamayı açmak veya kapatmak krediden düşer. Yani sadece açınca değil açık olan bir özelliği uygulamalar kısmından kapatmakta krediden düşmesine sebeptir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
 @Recep Gül sipariş geçmeden sormak istedim.70£ olan ile 100 £ olan arasındaki fark nedir ? ayıca basic yani 40£ ile alıp sonra 25£ ile proya yükseltince 70£ ile ne farkı kalıyor.pro olmayanlar long coding yapamıyor gibi yazılmıştı prolarında kendi arasında birden fazla seçenek kafa karıştırıyor

@Recep Gül sipariş geçmeden sormak istedim.70£ olan ile 100 £ olan arasındaki fark nedir ? ayıca basic yani 40£ ile alıp sonra 25£ ile proya yükseltince 70£ ile ne farkı kalıyor.pro olmayanlar long coding yapamıyor gibi yazılmıştı prolarında kendi arasında birden fazla seçenek kafa karıştırıyor
Basicte çok fazla özellik aktif edemiyorsunuz. Yani applerde kısıtlı özellikler var. 

Basic alıp Pro versiyonuna yükseltirseniz bu kısıtlı olan özellikleride aktif etmiş oluyorsunuz, fakat bunun tek dezavantajı var oda, Pro sürümü direkt alırsanız +200 kredi bir kerede veriyor, fakat basic alıp Proya yükseltirseniz +200 kredi maalesef yok. 

Geri
Üst Alt