OBDeleven bilgisi olan var mı

@Recep Gül teşekkür ederim 100 kredi 13£ zaten ozman 70 £ olanı almak daha mantıklı 5 £ fark ile 200 kredi almış oluyorsun gerisinide günlük 6 kredi kazanarak çıkartırız :)  100£ olana gerek yok o halde sadece verilen kredi artıyor galiba

@Recep Gül teşekkür ederim 100 kredi 13£ zaten ozman 70 £ olanı almak daha mantıklı 5 £ fark ile 200 kredi almış oluyorsun gerisinide günlük 6 kredi kazanarak çıkartırız :)  100£ olana gerek yok o halde sadece verilen kredi artıyor galiba
Size hangisi daha mantıklı geliyorsa onu yapın tabii, günlük zaten 6 kredi hakkınız var. O şekilde doldurursunuz. Hergün kredili kodlama yapacağınızı da sanmıyorum,  Bu şekilde biriktirmiş olursunuz. 

@ceya023 Merhaba kodlama ile yapacağınız herşey tamamen ücretsiz ve kredili sistemde olanlari dahi kodlamalar ile ücretsiz yapabiliyorsunuz.

Merhabalar obd cihazı ile yanlışlıkla aracımın park lambalarını kapattım ve geçmiş dede bulamıyorum nasıl düzeltirim bir bilgisi olan varmı araç 2017 Polo

@Recep Gül iş yerimizdeki garantili Passat b8 i bakıma götürdüğümüzde sol arka stop iç kısmında bir LED yanmiyordu garantiden bakılmasını ve yapılmasını söyledik. Serviste bizimle ilgilenen yetkili gizli özelliklerinde değişiklik yapılmış LED ve lamba şiddetleri ile oynanmış diyerek garanti dışı olduğunu iletti. Kiralık olduğu için üstüne düşülmedi.

Merhabalar obd cihazı ile yanlışlıkla aracımın park lambalarını kapattım ve geçmiş dede bulamıyorum nasıl düzeltirim bir bilgisi olan varmı araç 2017 Polo
Garaj -aracın üzerine tıklayın Geçmiş e tıklayın bütün yaptığınız değişiklikler mutlaka oradadır. Olmaması imkansız

Screenshot_20200517-153020_OBDeleven.jpg

@Recep Gül iş yerimizdeki garantili Passat b8 i bakıma götürdüğümüzde sol arka stop iç kısmında bir LED yanmiyordu garantiden bakılmasını ve yapılmasını söyledik. Serviste bizimle ilgilenen yetkili gizli özelliklerinde değişiklik yapılmış LED ve lamba şiddetleri ile oynanmış diyerek garanti dışı olduğunu iletti. Kiralık olduğu için üstüne düşülmedi.
Eski değerler almayı denediniz mi? 

@Recep Gül araç gelirken öyle geldi kiralık biz degistirmedik gizli ozellikler acikti. Anlatmaya çalıştığım doğuş garantiye sokmadı.

@Recep Gül araç gelirken öyle geldi kiralık biz degistirmedik gizli ozellikler acikti. Anlatmaya çalıştığım doğuş garantiye sokmadı.
Şimdi anladım hocam, birileri zamanında oynamış yani ayarlarla. Ama bunun garantiyle hiç bir alakası olmaması lazım. 

Daha önce bahsetmiştim, ben açtığım özelliklerle aracı bakıma götürmüştüm. Yetkililer bana herhangi birşey demediler bunu bunu yapmışsınız garanti dışı kalmış diye, ekran karbon fiberdi ambians renkleri kodlamıştım, kadrandaki mavi çizgi kırmızıydı DWA sesli onay aktifti, bunları görmemeleri imkansız mutlaka görmüşlerdir.

@Recep Gül görmeye görmüşlerdir ama dediğim gibi stoplarda mesela bir arıza oldu eğer gizli ozellikler ile alakalı bir bahane bulurlarsa hemen garanti kapsamiyor diyorlar bilginize.

Merhabalar 2017 polo aracımda sesli onayı nasıl aktif ederim kodlamaları bilenler varmıdır acaba?

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak aracım audi a5 coupe s line 2009 aracımda telefonla Bluetooth üzerinden görüşme yapabiliyorum ancak müzik dinleyemiyorum 3-4 aydır bu konuyu araştırıyorum ama bir türkü çözüm bulamadım. Önce gizli menü açma yöntemine baktım ancak benim aracım da gizli menü kısayol tuşları ile açılmıyor. Yani gizli menü yok mu onu anlayamadım en başta. Sanırım bir de vag com kodları girmem gerekiyormuş bu obdeleven acaba çözermi benim problemimi. Ayrıca aracımda kablolu vag codları girecek kısım yok normalde benim araç tarzındaki araçlarda torpidoda oluyordu ama benimkinde yok. Crvaplarınız için Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihaz epeydir duruyor fakat deneyemedim halen, vag grubu araç yok evde.  :)   Bir buluşmada vs test ederiz. Youtube'da çok fazla videosu var long coding vs her şeyiyle. Mehmet hocam da bir kaç video çekmiş. Gerçekten pratiklik sağlıyor. Bu 1.nesil cihaz, 2.nesil cihazında ise BMW gibi markaları da destekliyormuş. 2.nesil cihazı da yakında ulaşmış olur elime. 

Ekli dosyayı görüntüle 28290
Bugün yeni nesil cihaz da geldi. Yakında deneriz bir araç üzerinde. Yeni nesil ile eski nesil arasında işlev olarak fark yok. Yeni nesil olanda Android ve iOS destekliyor ama Android üzerinden her iki cihazda da daha çok işlem yapabiliyorsunuz. iOS bildiğimiz gibi pek fazla böyle şeyleri sevmeyen bir işletim sistemi. :)  

5A742EC7-7AA3-41C9-A55F-4141877F4FC3.jpeg

@AhmetCakmak Merhaba hocam ultimate versiyonu bmw gibi markalardada çalışıyormu?

Geri
Üst Alt