OBDeleven bilgisi olan var mı

Bugün yeni nesil cihaz da geldi. Yakında deneriz bir araç üzerinde. Yeni nesil ile eski nesil arasında işlev olarak fark yok. Yeni nesil olanda Android ve iOS destekliyor ama Android üzerinden her iki cihazda da daha çok işlem yapabiliyorsunuz. iOS bildiğimiz gibi pek fazla böyle şeyleri sevmeyen bir işletim sistemi. [emoji4] 

/monthly_2020_06/5A742EC7-7AA3-41C9-A55F-4141877F4FC3.thumb.jpeg.529b2f807803763dcb9759873b85c37b.jpeg
Hayirli olsun

Geliyorum istedigin gibi dene

@Ker9m Paket farketmeksizin şuan hepsi vag grubu araçlarda çalışıyor. Buna Porsche, Bentley ve Lamborghini’de dahil. Burada yalnızca normal beyaz renkli cihaz ve nextgen olarak adı geçen yeni nesil siyah cihaz farkı olmak üzere 2 farklı cihaz var. Yeni nesil olanda ileride Bmw gibi araçları da destekleyeceği yazıyor. Yazılımsal bir olay, yavaş yavaş geliştiriliyor. Beyaz renkli standart cihazda iOS desteklemiyor, nextgen olanda iOS destekliyor. Ama ios desteği Android kadar geniş değil. Yani iOS’da henüz yapılabilen işlemler sınırlı, Android daha geniş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün yeni nesil cihaz da geldi. Yakında deneriz bir araç üzerinde. Yeni nesil ile eski nesil arasında işlev olarak fark yok. Yeni nesil olanda Android ve iOS destekliyor ama Android üzerinden her iki cihazda da daha çok işlem yapabiliyorsunuz. iOS bildiğimiz gibi pek fazla böyle şeyleri sevmeyen bir işletim sistemi. :)  

Ekli dosyayı görüntüle 33596
Bu arada hayırlı olsun ahmet hocam. 

@AhmetCakmak Hayırlı olsun. Tecrübe ve detaylarını buradan paylaşmaya devam inşallah.  (y)

Merhabalar kısa bir obdeleven videosu çektim izlemek isteyen olursa;

Emeğine sağlık hocam, ama videoda pek bilgilendirici birşey görmedim daha çok "Ne izledim ben az önce" gibi olmuş. 

@Recep Gül Kapalı alanda bu kadar oluyor maalesef şu yasaklar bitsin daha detaylı anlatımlı bir içerik çekmeyi planlıyoruz.

Geri
Üst Alt