Araç Muayenesi ve araç bakım genel paylaşım konuları

15.000 km'yi geçersek garanti dışı kalma gibi bir durum var mı?

@ercanerten

Değerli Hocam;

Aman aman.. bunu denemeyin. Bir kaç kilometreden elbette bir şey olmaz ama geçmezseniz iyi olur sayaç sıfırlandıktan sonra

Dün arabayı yıkarken a3 vardı yanımda 34 plakalı, vag la birkaç özellik açtırmış araçta biraz muhabbet ettik sonrasında İstanbulda çok sıra var muayene için buraya geldim dedi ama işin kötü tarafı sinyalleri çakarlı yaptığı için ağır kusur olarak görüp geçirmemişler, sadece arkalar olsa sorun olmaz ama ön grup için uygun değilmiş hesapta. 

Dün arabayı yıkarken a3 vardı yanımda 34 plakalı, vag la birkaç özellik açtırmış araçta biraz muhabbet ettik sonrasında İstanbulda çok sıra var muayene için buraya geldim dedi ama işin kötü tarafı sinyalleri çakarlı yaptığı için ağır kusur olarak görüp geçirmemişler, sadece arkalar olsa sorun olmaz ama ön grup için uygun değilmiş hesapta. 
Işıklarda yapılan kodlamalarla geçmiyor muayeneden, çakarlı sinyali felan kapatacağım ben gitmeden

Işıklarda yapılan kodlamalarla geçmiyor muayeneden, çakarlı sinyali felan kapatacağım ben gitmeden
Çakarları media ekranından kapatabilecek birşey mi yapsak ne yapsak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muhammed hocamı zaten burdan yatay geçiş direk VW Ar-Ge yolliyicaz :D
Hocam keşke biz istediğimiz fonksiyonu oluşturabilsek, araba dehşet olurdu valla :D  

Işık/far menüsüne Ön/Arka amerikan park, ön sinyaller çakarlı, arka sinyaller çakarlı vs. şeklinde seçenekler ilave eder gönlümüzce takılırdık :)  

Geri
Üst Alt