2018 in sonuna kadar gelecek yeni araçlar (yeni kasa&makyaj&otomatik versiyon&dizel seçeneği)

Hocam normal kadranların olduğu yerdeki ekran normalde o şekilde gelmiyormuş zaten yani ekranların ikisini de tablet gibi almak isterseniz ekstraya tabi maalesef.

Araçta mercedes olunca o opsiyonun 10 Bin'den aşağı olacağını sanmıyorum.
Hocam kadranların olduğu kısımdaki yatay uzunlamasına olan ekran standart olarak geliyor. O ekranın boyutu büyütmek isterseniz ekstraya giriyor. Yaklaşık 6 bin tl gibi bir opsiyon fiyatı var ekranı büyütmek isterseniz.

Şu andaki yeni A serisini inceledim ve çok begeniyorum.Fakat 200 bin gibi bir rakami var en alt paket araçta sis fari bile yok.Donanimsal olarak çok fazla eksiklik var.Üst pakete geçincede fiyat artıyor.Golf bu açıdan aradan sıyrılan olur.508 Peugeot un üzerinde durduğu en önemli model fakat fiyati hepsinden yüksek ama onuda çok beğeniyorum... Mercedes'in ülkemizde yildizi para ediyor bu kasadan onceki A serisini cok ciddi inceledim ve Golf çok daha fazla kaliteli.Bu anlamda Mercedes A serisinde çıtayı yükseltmek istemiş fakat fiyatta artiyor...A serisi sedanla da bir alan açmak istiyor.Ama şu gerçek asla değişmiyor A serisi Mercedes in giriş seviyesi...

Şu andaki yeni A serisini inceledim ve çok begeniyorum.Fakat 200 bin gibi bir rakami var en alt paket araçta sis fari bile yok.Donanimsal olarak çok fazla eksiklik var.Üst pakete geçincede fiyat artıyor.Golf bu açıdan aradan sıyrılan olur.508 Peugeot un üzerinde durduğu en önemli model fakat fiyati hepsinden yüksek ama onuda çok beğeniyorum... Mercedes'in ülkemizde yildizi para ediyor bu kasadan onceki A serisini cok ciddi inceledim ve Golf çok daha fazla kaliteli.Bu anlamda Mercedes A serisinde çıtayı yükseltmek istemiş fakat fiyatta artiyor...A serisi sedanla da bir alan açmak istiyor.Ama şu gerçek asla değişmiyor A serisi Mercedes in giriş seviyesi...
A serisi ön tarafta oturacaklar için çok güzel bir araç fakat arka taraf çok dar. Klostrofobisi olanlar (doğru mu yazdım bilmiyorum) A serisinin arka koltuklarından uzak dursun.

@KaanU Evet katılıyorum. Yarım saat bindim arkaya, daralttı baya.

Geri
Üst Alt