Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Zam geliyor zammm 9 haziranda 600 tl bugun ogrendim  >: (  gerekce yeni motorlara gecmeleri

Moderatör tarafında düzenlendi:
FuNNx dedi:
@maniax kapora yatcak 2 bin kadar buda maaş gününü bekletiyo bize mecbur  ;D
Hocam kredi kartı ile de ödeme yapılabiliyor belki biliyorsunuzdur fakat hatırlatmak istedim .

FuNNx dedi:
Zam geliyor zammm 9 haziranda 600 tl bugun ogrendim  >: (  gerekce yeni motorlara gecmeleri
st bana 20 haziran'da %0,8 demişti tam olarak bu o sanırım. aslına bakarsak sonuçta 3 bg de olsa bir artış ve euro 6 normlarında güncel bir motor. ayrıca highline için 6.5' composition media da geliyor. başka zam yapmazlarsa bu kabul edilebilir. umarım euro uslu durur.

haziranda vw den bir aksiyon çıkıcak ama bakalım..iflas etmesi an meselesi olan euro (yunanıstan eurodan çıkarsa euro bence iflas etmiş demektir) nasıl değer kazanıyor anlamakta zor

reko dedi:
haziranda vw den bir aksiyon çıkıcak ama bakalım..iflas etmesi an meselesi olan euro (yunanıstan eurodan çıkarsa euro bence iflas etmiş demektir) nasıl değer kazanıyor anlamakta zor
ülkemizde dövizin hareketleri gerçekten anlaşılmaz. daha önce de söyledim. araç için ayırdığım parayı altın-dolar bişeyler yaparak değerlendireyim demiştim. sonra baktım yok arkadaş stresten ömrüm kısaldı. yok arttı satsam mı, eyvah düştü bilmem ne. hepsini tl yapıp kurtuldum ne olursa olsun amaan dedim.

maniax dedi:
ülkemizde dövizin hareketleri gerçekten anlaşılmaz. daha önce de söyledim. araç için ayırdığım parayı altın-dolar bişeyler yaparak değerlendireyim demiştim. sonra baktım yok arkadaş stresten ömrüm kısaldı. yok arttı satsam mı, eyvah düştü bilmem ne. hepsini tl yapıp kurtuldum ne olursa olsun amaan dedim.
Arabayı alırken param altındaydı. Altında 84 dü. Eğer arabayı almasaydım da şu vakte kadar bekleseydim 6.000 TL para kalıyormuş :)

yusuf dedi:
Arabayı alırken param altındaydı. Altında 84 dü. Eğer arabayı almasaydım da şu vakte kadar bekleseydim 6.000 TL para kalıyormuş :)
biz bunları konuşurken euro 3,02 oldu. inanılmaz gerçekten. 2 günde 2,92'den 3,02

avrupa merkez bankasının açıklaması bunda etkili olmuş..tahvil vs..ben seçimden sonra 2,90 lara iner diyorum ama bellide olmaz..

seçimler seçimlerden sonra ince bu euro

bu senenin zam şampionu falan denir ya hep. bence her sene zam şampiyonu vw kesinlikle :)2012 2013 alanlar bedava araba almışlar resmen . keşke düşsse yine fiyatlar

Geri
Üst Alt