Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

euro denen arkadaş 2,99 olmuş yine. arkamızı dönmeye gelmiyo. doğuş yine "aa artmış hemen zam yapalım" moduna girmez inşallah. 3,05 oldu diye yapmışlardı.

zam gelcek yine galiba euro aldı başını gene

@FuNNx

anlamadığım nokta şu, euro 3 küsur oldu diye zam yaptılar mı evet. sonra euro 2,90'ın altına düştü. e şimdi 3 oldu bi daha zam olmaz heralde. doğuş al-sat ile mi kazanıyo  :)

@maniax 15 inde sipariş için gitcez bakalım ne diycekler cok merak ediyom

FuNNx dedi:
@maniax 15 inde sipariş için gitcez bakalım ne diycekler cok merak ediyom
hocam sorması ayıp neden sipariş için ayın 15'ini bekleyeceksiniz? siparişin bir bağlayıcılığı yok. verin gitsin  :)

bir de siparişinizi birazdan görecek hocalarım sizi 1.4 tsi highline almaya ikna edecek  ;D

@maniax kapora yatcak 2 bin kadar buda maaş gününü bekletiyo bize mecbur  ;D

@FuNNx

sebebi son derece basitmiş aslında  :) gerçekten aklınızdan hiç 1.4 tsi highline'a durban, ergo, camtavan eklemek geçti mi? çünkü comfort'u bu kadar donanımla doldurmak çok tavsiye edilmiyor.

@maniax hocam 1.4 ü highline doldurunca pahallıya patlıyo biraz o yüzden comfort doldurdum

FuNNx dedi:
@maniax hocam 1.4 ü highline doldurunca pahallıya patlıyo biraz o yüzden comfort doldurdum
murat hocama danıştınız mı? ben üstün körü bi hesap yaptım da sizin araç opsiyonlarda 87-88 civarı oluyo bu haliyle. yanlış mı yaptım acaba??  :eek:

FuNNx dedi:
Hocam bende 1.2 opsiyonlu sipariş vermiştim temmuzda gelicekti 67.000 di 70.000 1.4 highline aldım şuan çok mutluyum :) illa dsg düşünmüyorsan konyada 1.4 higline kurşun gri ve günbatımı kırmızı var bilgin olsun.

Geri
Üst Alt