Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Başka ülkeler  artık  kapımızdan  sokmayız  diyorlar  Türkiye'ye  gelince  satıldığı  yetmiyor birde  düzenli olarak zam yapıyorlar  .

Emtia petrol fiyatları son 17 yılın dip noktasında. Üretici zam yapmadan sen sadece kuru baz alarak zam yapıyorsan ferit abi , allah evlerine ateşler salsın senin.

"1. Dünya savaşında almanlar yenildiği için bizde yenilmiş sayıldık " pehhh sebebe bak!!! (bkz: 20-25 yıl önceki MEB lise tarih kitapları) Boşa giden şanlı ÇANAKKALE zaferi.....

Adamlar emisyon hikayesinde  ağır yenilgi aldılar...... Elalem satış yasaklıyor cezalandırıyor savaş tazminatı istiyor.....bizede zam cezası kesiliyor......

VW yenildi yaaa,,,, bizde yine yenilmiş sayıldık sanırım......

https://eksisozluk.com/almanya-yenilince-biz-de-yenilmis-sayildik--49959

Son düzenleme:
golfstream dedi:
"1. Dünya savaşında almanlar yenildiği için bizde yenilmiş sayıldık " pehhh sebebe bak!!! (bkz: 20-25 yıl önceki MEB lise tarih kitapları) Boşa giden şanlı ÇANAKKALE zaferi.....

Adamlar emisyon hikayesinde  ağır yenilgi aldılar...... Elalem satış yasaklıyor cezalandırıyor savaş tazminatı istiyor.....bizede zam cezası kesiliyor......

"1. Dünya savaşında almanlar yenildiği için bizde yenilmiş sayıldık "    bu lafı ben de çok kullanırım... :'(

Çok sevdiğim bir reklamı aklıma getirdi Doğuş oto ... :D

Hadi döviz çıkarken zam yapıyor(anlıyorum),ama inerken de yapıyor... 8|

İmajı iyiyken yapıyor ama kötüye gittiğinde de yapıyor

Eti canga reklamı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ocakta 56 Bin Tlye aldığımız araç olmuş 66.5 Bin Tl sene sonuna 70 olacak sanırım

golfstream dedi:

Müthiş bir bağıntı... :'(

Hukukla bir ilginiz var mı?

Bu meslektekilere özgü bir bağıntı kurma kabiliyetine sahipsiniz..

İki haftada bir yapılan zam geleneği bozulmadı ama bu kez yapılan zam diğerlerinin üç katı...

comf.dsg 74.700 TL (tutkuya dolandığımda 71.700'müş :) )

opsiyonlara zam gelmemiş ama di mi?

bana inat zam yapıyolar ama alacam bu sefer seni golf :)

magic dedi:

tutkuya geldiğimde

Golf 1.2tsi comf manuel : 58600 idi  ,  56300e almıştım.

Şimdi ise tam 65000 lira , bayi son 63000 liraya veririm dedi .

DrMobile dedi:

tutkuya geldiğimde

Golf 1.2tsi comf manuel : 58600 idi  ,  56300e almıştım.

Şimdi ise tam 65000 lira , bayi son 63000 liraya veririm dedi .
Aynı şekilde ben alırkende 58.600 dü opsiyonlarla birlikte 61.750 ye almıştım. Şuan ki durum da olsa alamazdım herhalde :(

Arkadaşlar zam gelmiş ise de %5 doğrudan iskonto kampanyası da beraberinde gelmiş.

Geri
Üst Alt