kırmızı mı beyaz mı

Beyaz ciddi ciddi her yerde var ve golf’ün güçlü hatlarını öldüren bir renk, Kırmızı metalik olsa gözüm kapalı kırmızı derdim. Günbatımı ve tornado arasında gün batımı çok güzel dururdu ancak artık yok. Benim tercihim tungsten ve indium gri arasında olurdu. Muhtemelen tungsten seçerdim, indium gri seçmem için tek koşul r-line paket olması ki siz de hazır araç alacaksınız. Kiri tozu az gösteren tungsten rengi seçenekleriniz arasında mutlaka olmalı. 

@mustafacagri aracı saf beyaz veya tornado kırmızısı almak yerine oryx beyazı alırsan vergi ile birlikte 4588 tl fiyat farkı var totalde. Şimdi sitesinden baktım.  s=sofor

Her ne kadar kırmızı 7 kasalarda hoşuma gitmesede 7.5 kasalarda nedense hoş geliyor gözüme. Beyaz çok sıradan oldu, kırmızı tercih ederdim ben. 

@Nfk  teşekkürler bilgilendirme için.  Kırmızı mk5 satıp beyaz mk7 aldık. Çok sade geliyor renk 😁 gözüm hep inci beyazına kayıyor oryx e :D  driven34 youtube kanalında porsche una simli şeffaf koruma folyosu demosu yaptırmıştı ondan düşünüyorum bütçe ayarlayıp

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Nfk  teşekkürler bilgilendirme için.  Kırmızı mk5 satıp beyaz mk7 aldık. Çok sade geliyor renk 😁 gözüm hep inci beyazına kayıyor oryx e :D  driven34 youtube kanalında porsche una simli şeffaf koruma folyosu demosu yaptırmıştı ondan düşünüyorum bütçe ayarlayıp
Mk7 ‘niz cam tavanlı mı hocam ? Hayırlı uğurlu olsun yeni aracınız  :'(

Mk7 ‘niz cam tavanlı mı hocam ? Hayırlı uğurlu olsun yeni aracınız  :'(
Maalesef :(  1-2 sene öncesine kadar mk5 satıp bi o kadar da Üstüne koyup dolu dolu bi highline alınıyordu.  Ancak geçen ay 1.5 mk5 parası daha koyarak opsiyonsuz 2015 tsi highline ancak alabildik :)  sunroof çok istiyorduk ama anında +5000 atıyordu fiyatı :D

72EE4A14-380A-4659-849B-72A3F39801D2.jpeg

herkeze yapmış olduğu yorumlardan dolayı teşekkür ederim. ama yine beyazdan vazgecemedim beyaz aldım ama içinde iken mutluyum inip bakınca da mutluyum 😀 hayalet gösterge çok zengin duruyor gerçekten. sadece 19 inc jant alicam birde yay sonra mis gibi bir yaz beni bekliyor 😉

2018  golf 1.4 tsi highline golf için tornado kırmızısımı yoksa beyaz mı daha hoş duruyor ?
Hocam lansman rengi turmerik sarıyı alın derim yada lacivert bir renk vardı adını unuttum mükemmel duruyor hele highline ise araç of of of

zaten almışsınız aracı hayırlı ugurlu olsun :)))

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt