kırmızı mı beyaz mı

Hocam lansman rengi turmerik sarıyı alın derim yada lacivert bir renk vardı adını unuttum mükemmel duruyor hele highline ise araç of of of

zaten almışsınız aracı hayırlı ugurlu olsun :)))
Yarış mavisi dediğiniz hocam veya Atlantik mavisi 

Aracınız Hayırlı OLsun Hocam.

Ben beyaz rengi nedense araçlarda yakıştıramıyorum hep bir baz araç şirket arabası gibi duruyor :) fakat söz konusu Golf Olunca Beyaz güzel oluyor özellikle de Sunroof olunca siyah beyaz dengesi ile enfes birliktelik sunuyor.

Sadece bu iki renk arasında tercih yapmak gerekirse kırmızı daha iyi duruyor. Golf lerin büyük bir kısmı beyaz olduğu için çok sıradan görünüyor gözüme. 
Ben pasifik maviyi de listeye eklemenizi öneririm. En çok yakışan rengin o olduğunu düşünüyorum. Bir de mürdüm rengi çok klas olmuş, ama bakımı zor olabilir öğrenmek lazım. 
Pasifik mavinin kirinden kurtulamıyorum arabaya su tutarken muhakkak fircalamaniz gerekiyor yoksa araç üzerinde kir kalıyor. Ama temizken kesinlikle golfe yakisan en güzel renk..

Bu arada konu sahibine yeni arabası hayırlı uğurlu olsun

Sent from my SM-G935F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@Gkhnd hocam iyi bir koruyucu cila atarsanız aracınız kirlendiginde temizlemek daha kolay oluyor, sadece su tutmanız bile yeterli geliyor. 

Benim aracım kirmizi, sanıyorum opak renk olduğu için temizlemesi çok rahat oluyor. 

@mustafacagri @arimayacik @kerimaslan27 @asdfg112 @Gkhnd @armando @Meriç Mavisu herkez gerçekten çok ilgili çok teşekkür ederim destekleriniz ve güzel dilekleriniz için. inşallah hepimize kazasız belasız yolculuklar olsun. kaput koruma için iki yer buldum fakat oracol sararır diyorlar bir zaman sonra endişeye kapıldım, bir an önce de yaptırmak istiyorum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Kırmızı al abi benim şuanki aklım olsa kırmızı alırım camlar simsiyah sarruf olacak önler u led arka kayan stop bak nasıl tüm ilgiyi üstüne çekiyorsun :)

@yusufacs çok ilgi çeker göze geleriz 😀 beyaz aldım valla ama pişman olmadım. bugün kaput koruma ve film cam yaptırdım. bide güzel bir 19 inc jant koyup bastikmi oldu bu iş 😉👍

Camlarda, aracın dışında krom çıtalar olcaksa kırmızı.

Yada kırmızı olcaksa onlarda olmalı. :)

Yada her türlü kırmızı.

Kırmızıyı severiz.

Geri
Üst Alt