Kullandığınız İlk Araç Neydi?

Benim yazdığım mı hayaldi hocam ?
Kuş serisi haricindeki genel olarak ne varsa hocam [emoji1]

O zamanları araç kullanmayı yeni yeni öğreniyorum, aracın vitesini büyütünce hızlanması gerektiği düşencesi hakim bende, tabi devir meselesini unutmuşuz

Arkadan tır yaklaşıyor, ben hızlanacağım diye habire vites yükseltiyorum [emoji1] Tırcı dayandı tabi arkaya, lan niye gitmez bu Kartal [emoji2]
Şimdi daha gaza dokunurken 3-4-5 yapan dsg'yi görünce bu anımı hep hatırlarım, aslında zamanında bende doğru yapıyormuşum ama Kartal bu iş için müsait değişmiş sanırım [emoji2]

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Kuş serisi haricindeki genel olarak ne varsa hocam
emoji1.png

O zamanları araç kullanmayı yeni yeni öğreniyorum, aracın vitesini büyütünce hızlanması gerektiği düşencesi hakim bende, tabi devir meselesini unutmuşuz

Arkadan tır yaklaşıyor, ben hızlanacağım diye habire vites yükseltiyorum
emoji1.png
Tırcı dayandı tabi arkaya, lan niye gitmez bu Kartal
emoji2.png

Şimdi daha gaza dokunurken 3-4-5 yapan dsg'yi görünce bu anımı hep hatırlarım, aslında zamanında bende doğru yapıyormuşum ama Kartal bu iş için müsait değişmiş sanırım
emoji2.png

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Çok güldüm hocam, bu da iyiymiş. 8D

Ehliyetsiz araba kullanmanın zevki bambaşkadır hocam.  &:  @Nfk @Alperen099

Aynı zamanda sürekli çok iyi beyin jimnastiği yapmayı da sağlar, çevirme görürsem ne yapabilirim diye yol boyunca 4-5 tane dahiyane plan üretebilirsiniz. 8D

Ben ehliyeti aldıktan sonra araba kullanma isteğim pek olmuyor eskisi gibi. 8D

Her şeyde olduğu gibi yasak olan şeyler daha çok ilgimizi çekiyor. &:
Aynen de öyle, eskiden her çıkışımda bol heyecanlı gezerdim, şimdi çok rutin bir şey oldu :) Tadını çıkardım diyebiliyorum ama gözüm arkada değil :D

Öncelikle Bu Güzel Konu için Teşekkürler Ahmet Hocam . 90 lı yıllarda Ehliyet yok tabi o zamanlar :)  4 vites Reno 12 lerin efsane olduğu dönemler Daha sonra ise Kuzenimin 1993 yılında Yaşadığımız yerde ilk defa Kayar kapaklı ( Alman Kapılı derlerdi) Yeni Fort Transit :)  ikisinin yeri bende her zaman ayrıdır. Memlekette halen bir adet Reno 12 bulunduruyoruz Doğa , Balık avına , Pikniğe vs gitmek adına. Maşallah keçi gibi gitmediği yer yok Reno 12 lerin :)  

Ford_Transit_1993.jpg

maxresdefault.jpg

86 model reno 12 (4vites) di benimki de. Akran dik arabayla. Yaylanın düzünde sürmüştüm hic unutamam. Geri vitese zor geçiyordu gücüm yetmiyordu:)

3dakikalik kia sorento deneyimimi saymassak ilk arabam golf 7 oldu benim :D

1976 model minibüsden kesme 2.5 transit kamyonet :)  

C360_2013-08-08-18-25-42-098.jpg

İlk kullandığım araba 1989 model bir kartaldı. 12-13 yaşındaydım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt