GOLF 7 AYNA KAYAN SİNYAL

On 21.05.2018 at 2:52 PM, yusufacs yazdı:

Arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler youtubede gezerken şöyle bi video gözüme çarptı  arkadaşa yazdım birazdan bilgi vericek hayırlı olsun şimdiden :)  kesinlikle taktırılması gereken bişey :)  fiyat alır almaz sizlerle paylaşacam 

Ayna kayan sinyal ve ayrıca beyaz LED mevcut gayet iyi görünüyor 

EDİT : FİYATINI SORDUM 189 TL Dedi Gayet iyi bi fiyat toplu alırsak belki indirim olabilir gibime geliyor 

Yanlız yerleri samsunda olduğu için montajı bilen birine yaptırmak gerekiyor :)

evet arkadaslar bende görüştüm buraylar . atölye semih montajını yapıyor . şuan için mobtaj ve urun dahil 400tl istiyorlar . yalnız urunu sadece sinyal olarak takıyorlar. beyaz led sürekli yanmıyor .. soğutucu olmadıgı için araç her ne kadar hareket etsede ledler bozulabiliyormus. onun ıcın sadece sarı sinyal olarak uygulama yapıyorlar...

evet arkadaslar bende görüştüm buraylar . atölye semih montajını yapıyor . şuan için mobtaj ve urun dahil 400tl istiyorlar . yalnız urunu sadece sinyal olarak takıyorlar. beyaz led sürekli yanmıyor .. soğutucu olmadıgı için araç her ne kadar hareket etsede ledler bozulabiliyormus. onun ıcın sadece sarı sinyal olarak uygulama yapıyorlar...
Ben aliexpressten aldım hocam taktım gayet şık güzel oldu beyaz led fln yok benimkindede sinyali verdiğinde kayıyor resimdeki gibi 

Geri
Üst Alt