Jump to content

yusufacs

GOLF 7 AYNA KAYAN SİNYAL

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler youtubede gezerken şöyle bi video gözüme çarptı  arkadaşa yazdım birazdan bilgi vericek hayırlı olsun şimdiden :) kesinlikle taktırılması gereken bişey :) fiyat alır almaz sizlerle paylaşacam 

Ayna kayan sinyal ve ayrıca beyaz LED mevcut gayet iyi görünüyor 

EDİT : FİYATINI SORDUM 189 TL Dedi Gayet iyi bi fiyat toplu alırsak belki indirim olabilir gibime geliyor 

Yanlız yerleri samsunda olduğu için montajı bilen birine yaptırmak gerekiyor :)

kayan.jpg

Arayıp Görüştüm Şuanda Montaj İçin İSTANBUL/FATİH Bi Yere Yönlendirdi 

montaj.jpg

Ysn ve G0khan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@berkozturk @by_golf @yusufacs @byakif 

Montaj için söylenen yer bu ürünü 150 TL’ye satıyor. Videodaki ürün montaj için söylenen yerin yaptığı bir uygulama. Farklı bir ürün değil yani. 189 euro veya dolar olduğu söylenen ürün ise sadece Golf 7’ye özel yapılmış daha orjinal bir ürün. Bu 150 TL’ye satılan ürün ise çoğu araca uyumlu olan kayan led aparatı. 10-15 cm ve daha uzun sinyaller için uygulanabiliyor. Montaj ilk kez yapacak birisi için kötü bir deneyim yaşatabilir, ustasına yaptırmakta fayda var.

NeXuS bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bcaksk yazdı:

Aslında güzel duruyor, fiyatı da fena değil ama sinyal dışında normalde beyaz led mi yanıyor sürekli? O şekilde pek hoş olmayabilir, rahatsız edebilir.

Onuda kodlamaya kapatabiliriz diye düşünüyorum açıkcası 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 21.05.2018 at 2:52 PM, yusufacs yazdı:

Arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler youtubede gezerken şöyle bi video gözüme çarptı  arkadaşa yazdım birazdan bilgi vericek hayırlı olsun şimdiden :) kesinlikle taktırılması gereken bişey :) fiyat alır almaz sizlerle paylaşacam 

Ayna kayan sinyal ve ayrıca beyaz LED mevcut gayet iyi görünüyor 

EDİT : FİYATINI SORDUM 189 TL Dedi Gayet iyi bi fiyat toplu alırsak belki indirim olabilir gibime geliyor 

Yanlız yerleri samsunda olduğu için montajı bilen birine yaptırmak gerekiyor :)

kayan.jpg

Arayıp Görüştüm Şuanda Montaj İçin İSTANBUL/FATİH Bi Yere Yönlendirdi 

montaj.jpg

evet arkadaslar bende görüştüm buraylar . atölye semih montajını yapıyor . şuan için mobtaj ve urun dahil 400tl istiyorlar . yalnız urunu sadece sinyal olarak takıyorlar. beyaz led sürekli yanmıyor .. soğutucu olmadıgı için araç her ne kadar hareket etsede ledler bozulabiliyormus. onun ıcın sadece sarı sinyal olarak uygulama yapıyorlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, mmckdru yazdı:

evet arkadaslar bende görüştüm buraylar . atölye semih montajını yapıyor . şuan için mobtaj ve urun dahil 400tl istiyorlar . yalnız urunu sadece sinyal olarak takıyorlar. beyaz led sürekli yanmıyor .. soğutucu olmadıgı için araç her ne kadar hareket etsede ledler bozulabiliyormus. onun ıcın sadece sarı sinyal olarak uygulama yapıyorlar...

Ben aliexpressten aldım hocam taktım gayet şık güzel oldu beyaz led fln yok benimkindede sinyali verdiğinde kayıyor resimdeki gibi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...