Acilll! Dijon mu Madrid mi?

@Muhammed 

Aslinda Yok

Metal yorgunluğu için gereken süreye daha çok var.

Madrid daha zor bulanan ve her bakış açısından bambaşka görünen değişik bir jant.

@ayb temizlik sıkıntısı var mı hocam Madrid’de 

@ayb bagajda hep bi bez var öyleyse  s=aman

Madrid için istenen fiyat yüksek gerçekten.Ayrıca jantın görüntüsü itibariyle ters bir durumda kaldırım sürtmesi vs.gibi tamiri mümkün değil.Madrid jantlar en fazla lokal boya ile kurtarılabilir.Madrid jantı spor yay ve spacer ile gayet güzel bir görüntüye ulaştırabilirsiniz.

E79F806C-3026-412A-8508-5F97A39BDCBA.jpeg

B775D407-EE0F-449C-AA34-2B76A2EBBC60.jpeg

AA7DB300-907B-4382-A434-AEA4ADA56BD2.jpeg

Dijonlar gayet güzel yakışıyor bence de ama madrid jantın daha farklı ve sportif hissi var. Kararı kendiniz verin bence hocam hangisini beğeniyorsanız onu alın. Her iki jantın da ayrı güzelliği var.

3200 ne öyle? Gerçekten uçuk fiyat. 

Dijon’da eğer lastikler de jantlar da sıfır gibiyse o fiyat bayağı iyi. 

Bence 18 jant al 3bini gozden cikarmisini orjinal biseyler denk gelir. Passat dartfort louis durban vs

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yay lazım ona. Bir de o fiyata lastik dahil 18 dediğin orijinal jantlardan var mı? Ben bulamadım hocam 
O fiyata çıkma 18 çok rahat bulursunuz hocam. 2 yıldır jant peşinde olduğumdan piyasaya hakimiz biraz. &:

Passat Dartford kadar bol başka jant yok. Highline jantı. Golf’e çok yakışır bence.

O fiyata çıkma 18 çok rahat bulursunuz hocam. 2 yıldır jant peşinde olduğumdan piyasaya hakimiz biraz. &:

Passat Dartford kadar bol başka jant yok. Highline jantı. Golf’e çok yakışır bence.
Hocam 18' Dartford orijinal ve lastik dahil 3000 civarına var mı? Hemen elimdeki Dijon'u satıp alayım

Hocam 18' Dartford orijinal ve lastik dahil 3000 civarına var mı? Hemen elimdeki Dijon'u satıp alayım
Lastikle birlikte değişip biraz yükselebilir fiyat hocam. Ama 3000 civarlarına ben görüyordum. 

Bu arada sizin nick’i her okumamda aklıma  “Etli Ekmek” geliyor hocam. 8D

Lastikle birlikte değişip biraz yükselebilir fiyat hocam. Ama 3000 civarlarına ben görüyordum. 

Bu arada sizin nick’i her okumamda aklıma  “Etli Ekmek” geliyor hocam. 8D
Hocam lastikle beraber var mı bir ilan linki? Ya da tek jant da olur

Geri
Üst Alt