Acilll! Dijon mu Madrid mi?

Dijonu kaçırdık madrid kaldı şuan :D :D  

@Ümit Akkaya 18 düşünmüyorum hocam 17 alacağım seçenekler de bunlar bu fiyat çok mu diyorsunuz 
Hocam fiyat tan ziyade golf u 18 jantin alti gostermiyor ben 17 dijon kullaniyorum pasific mavi arac ona bile yay takasim var ve takmayi dusunuyorum. Suan 3bin tl cikinti param olsa 18 e direk gecerim. Malum benzin parasi sigorta vergi aracin kredi borcu birde muayne geldi simdi belimiz bukuluyor

@driver_can  bilginiz dahilindedir umarım. Konu dışı ama; aracım 1.4 Tsi highline. 18 jant kombinasyonu için spor şasi 1.4 tsi çıkma yaylar var. Çok alçalsın, konfor kaybı çok olsun istemiyorum. Bu yayları alsam benim araca uyumlu mudur? Normalde herşeyiyle orjinal olmasını istiyordum serviste orjinal alçaltılmış şasi için amortisör de değişmesi lazım dendi. Maliyeti fazla olduğu için vazgeçmiştim ama. Şimdi spor şasinin orjinal yayları benim 1.4 tsi aracıma uyar mı? 

@driver_can  bilginiz dahilindedir umarım. Konu dışı ama; aracım 1.4 Tsi highline. 18 jant kombinasyonu için spor şasi 1.4 tsi çıkma yaylar var. Çok alçalsın, konfor kaybı çok olsun istemiyorum. Bu yayları alsam benim araca uyumlu mudur? Normalde herşeyiyle orjinal olmasını istiyordum serviste orjinal alçaltılmış şasi için amortisör de değişmesi lazım dendi. Maliyeti fazla olduğu için vazgeçmiştim ama. Şimdi spor şasinin orjinal yayları benim 1.4 tsi aracıma uyar mı? 
Uyar ama alçaklık olarak çok bişey farketmez bence ona harcayacağınız rakama eibach pro kit-vogtland spor yay denk getirin derim.En azından harcayacağınız emek karşılığını versin tam olarak.

@driver_can  cok bir şey olsun istemiyorum zaten. 3,5 değil de bana 2cm yeterli. fazla alçaklık ve konfor kaybı olmasın istiyorum. 

Geri
Üst Alt