Golf 7 mi? yoksa Audi 3 mü?

@gokberks

Ben de o sekilde düşünüyorum zaten baska sebebten dolayi dizel otm a3 95000 lira vermezlerdi. Ama golfun de makyaj ve kasa değişimi biraz cekindiriyor.

@gokberksBen de o sekilde düşünüyorum zaten baska sebebten dolayi dizel otm a3 95000 lira vermezlerdi. Ama golfun de makyaj ve kasa değişimi biraz cekindiriyor.
2015 sonunda 87000 liraya verdiler hocam cok uygun bir fiyat degil zaten. Golfte makyaj olmayacak, kasa degisimi ise 2017 ya da 2018 yilinda olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A3 test etmedim ama içine bindim sadece. Sanırım araç giriş seviyesi donanıma sahipti. Kalite farkını ben hissedemedim. Audi premium olduğu için bir tık daha önde olduğunu düşünürdüm hep. Konsoldaki bütünleşik olmayan ekran Golfü tercih etmeme birebir sebep olabilir, Mercedes ve Bmw'de bile hoşuma gitmiyor.

@gokberks

Hocam ben de ST'den Golfte bu yil makyaj olmayacagini duydum. Ancak seneye kesin olarak yeni kasa geliyormus. Yeni kasa cikinca bizim Golf 7 lerin ikinci el piyasasi nasil etkilenir acaba...

Güncelleme :)

Şu andaki kampanyalarla aradaki fiyat farkı ortadan kalktığı için motor ister dizel ister benzinli olsun fark etmez ama  DSG li araç alacakların mutlaka Audi'ye bakmaları gerektiğini düşünüyorum.  DSG farkı verince Golf'ten daha dolusu ve nispeten daha sorunsuz olan Stronic şanzımanlı ve neredeyse aynı fiyata alınabilir.  

Özellikle 1.0 motorlu olanda yapılanın lansman indirimi yani tanıtım ve piyasada tutunmak ve tanınmak için yapılan kısa süreli bir kampanya olduğunu düşünüyorum.  Kasım ortasında bu kampanyalar bitince in fiyat performans bakımından ibre yine Golf'e yönelecektir.

Makyajlı kasa bu kasımda tanıtımından hemen sonra fabrika stokları eritmek için Doğuş ciddi bir kampanya yapacaktır.  Bu kampanya da beklenebilir. 

Şu kesin yeni çıkan makyajlı kasa mevcut olanın değerini düşürmez ama tercih edilir olduğu için göreceli olarak fiyatlarda bir miktar indirime yol açabilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
murat hocam son durum ıtıbarıyle audı  golf  hıglıneden daha ucuz sonuc ıtıbarıyle  sızın ıbre nereyı gosterır tercıhınız ne olurdu 

audi camtavanlı metalık renk prestıge ve konfor paket 112.100 tl 

cam tavanlı  hıglıne golf 118 119 arası gezınıyor

murat hocam son durum ıtıbarıyle audı  golf  hıglıneden daha ucuz sonuc ıtıbarıyle  sızın ıbre nereyı gosterır tercıhınız ne olurdu 

@eudohocam bu fiyatı hangi paket için ve hangi bayiden aldınız. 

1,0 tsfi sporback prestıge+ comfort paket dogus maslak

bugun aradıgımda doguslarda cam tavanlı arac kalmamış

1,0 tsfi sporback prestıge+ comfort paket dogus maslak

bugun aradıgımda doguslarda cam tavanlı arac kalmamış
Eray Hocam merhaba 

Bu fiyatta bir olağandışı durum var. 

118 100 ün altında satan yokken bu fiyatı nasıl verdiler şaşırdım doğrusu.

Sport donanımda değil de Dynamic olmasın

Şu an Audi açık ara önde değerli Hocam 

Hem marka prestiji

Hem donanım standartlarının üstünlüğü 

Hem de ikinci elde 2 ay sonra bu indirim hiç olmamışçasına 30 bin prim kazanmasıyla

Ancak size sedan önereceğim.

Malum Türk halkının sedan aşkı ve premium yan yana gelince şu andaki fiyat tam bir yıl önce aldığım fiyata geldi. (Elbette o dizeldi)

Sport donanımda Muson grisi 121.750

Biraz daha sportif olsun derseniz

Şu meşhur akan led stoplu 15 veya 20 gün sonra teslim bir araç var TDI Stronic Sport donanımda 157 bine

Eray Hocam merhaba 

Bu fiyatta bir olağandışı durum var. 

118 100 ün altında satan yokken bu fiyatı nasıl verdiler şaşırdım doğrusu.

Sport donanımda değil de Dynamic olmasın
 murat hocam arac dınamic  paket

sedana pek sıcak bakmıyorum da  hocam bunda cam tavan varmı muson grısınde

degerli murat hocam

bu aksam aracları ınceledım ve sedan konusunda sıze hak verdim

evdeki juri muson grı sedan desıgde karar kıldık

yarın bayılerı arıcam desıgn  muson olmazsa  desıgn beyaz oda olmazsa sport muson

varmı yonlendırebılcegınız olmazsa aklımda iki bayi var onlarla görüsecegim

degerli murat hocam

bu aksam aracları ınceledım ve sedan konusunda sıze hak verdim

evdeki juri muson grı sedan desıgde karar kıldık

yarın bayılerı arıcam desıgn  muson olmazsa  desıgn beyaz oda olmazsa sport muson

varmı yonlendırebılcegınız olmazsa aklımda iki bayi var onlarla görüsecegim
Siz eminim en uygun olanı bulursunuz Değerli Hocam

Geri
Üst Alt