cms jant anketi

araç beyaz renk jantlar 17''

5 numara

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçenlerde sosyal medyada bir fotoğraf vardı birtane fare 2 yada 3 tane yavrusunu emziriyordu altındada şöyle yazıyor.

"Size iğrenç gelen başkaları için annedir"

Benim içinde DOVER candır.[emoji4][emoji4][emoji4]
58b7843bc43ccfc3cc58f18517987091.jpg

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile çok alakalı değil ama durban takım buldum orjinal sandım megersem replikaymış ama heralde orjinale en yakını budur o derece ? cms uretimi replika dedi sahibi bilgisi olan varmidir

Konu ile çok alakalı değil ama durban takım buldum orjinal sandım megersem replikaymış ama heralde orjinale en yakını budur o derece ? cms uretimi replika dedi sahibi bilgisi olan varmidir
o kişiden jant almayın derim. Yalancı adamdan korkulur. Cms replika üretmez.

Durban CMS tarafından üretilir. 

Tüm üretim hakları ürettiren Vw ye aittir.

Dolayısıyla iç piyasaya sürülmez.

Replika replikadır. 

Yusuf Hocamın da söylediği gibi CMS relika üretmez CMS nın replikası üretilir.

CMS nın ismini kullanarak sizi kandırmaya çalışmışlar.

Ben de 8 numara için baya araştırma yapmıştım, güzel duruyor fakat cms yabancı sitesinde (daha önce bir arkadaşımız da paylaşmıştı) , aracın üzerinde çok çakma duruyordu, belki siteden kaynaklı bir durumdu ama beni soğutmaya yetmişti.Jantlar sanki baya bir küçük kalmıştı.Yalnız ben cms jantları bayilerine sordum, yeni ürün getirmediklerini iç piyasaya fabrikanın mal vermediğini öğrenmiştim , şu anda durum ne bilmiyorum.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt