6.5 inc mib2 çinli ekranlar için türkçe dil

Geldi mi  hocam yeni çeşit golf 7.5 golf 7 ye uyan teyplere var mı bir şey ?

@yusuf hocam, Golf'e döndüğüne göre bu konuyla ilgili yardım bekleyen bize de bakarsın artık :)  benim cihaz da yolda, gelmek üzere. Türkçeleştirme ve video oynatma işlemlerini yaptırmak istiyorum.

@yusuf hocam, Golf'e döndüğüne göre bu konuyla ilgili yardım bekleyen bize de bakarsın artık :)  benim cihaz da yolda, gelmek üzere. Türkçeleştirme ve video oynatma işlemlerini yaptırmak istiyorum.
Hocam dil dosyasını almak lazım içinden. Ben bir ara yöntemi yazarım buraya.

@yusuf hocam şu işe bir el atsan da kendimiz yapsak türkçe dil görsel değişiklikleri falan

@gkndgn @yusuf

@yusuf hocam şu işe bir el atsan da kendimiz yapsak türkçe dil görsel değişiklikleri falan
Aynen yusuf hocam bir el atın bu işe, bende de golf 7,5 carplay var dil ingilizce. Uzaktan nasıl yaparız bir anlatın çözün lütfen. Ücreti mukabilinde.

Bende 6,5" MIB2 5TD035280B  kodlu cihazı aldım ancak golf resmi yerine passat resmi çıkıyor. bunu değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım biri yardımcı olursa çok sevinirim.

Bide bu cihazlarda video izlemek için program yükleniyor. menü tuşuna uzun süre basıp video moduna geçiliyor. bunun içinde olan programı bir ayarlarsak bizden iyisi yok. 

Vallaha ayarlayan arkadaşa şu ramazan mübarek gün hayrı duası ederim :)  

Dil sorununu çözen var mı 

Geri
Üst Alt