gdervisoglu dedi:
Jantlar arabanın her şeyidir,

Konfor kaybından çekinenler, doğru tercih edilecek iyi bir lastik ile 17" jant ile pekala memnun kalabilirler..

Bence 17" altı kabul edilemez, aracın tüm o güzelliğini yerle bir ediyor, istersen havada gidiyormuş gibi hissetirsin  s=s15
Niye ya 16da iyidir

17'nin görüntüsü güzel fakat ilk test ettiğim 16 ile 17 arasında ciddi konfor farkı mevcut. Bazen bozuk yollarda aklıma şu düşünce giriyor. Dijon ve Madrid jantların 16" seçeneğindeki sunulsa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

fcsrn dedi:
Jantlar arabanın her şeyidir,

Konfor kaybından çekinenler, doğru tercih edilecek iyi bir lastik ile 17" jant ile pekala memnun kalabilirler..

Bence 17" altı kabul edilemez, aracın tüm o güzelliğini yerle bir ediyor, istersen havada gidiyormuş gibi hissetirsin  s=s15
Niye ya 16da iyidir

Siz 22" captiva kullanmadığınız için bilmezsiniz takırtının sertliğin ne olduğunu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim jantlarda iki tane kaldırım hasarı var :(  jantlar siyah olunca çok sırıyor tabi. Parlak siyah jant için boya vs. var mıdır pratik kendimin uygulayabileceği? Ya da güzelce rötüşleyecek bir yer var mı bilindik İstanbul avrupa yakasında.

Kaderi değişen ve arabaya dönüşen Golf değil GTI  :)

9fz79k.jpg

33xzrlc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Madrid jant dijona göre daha güzel geliyor bana göre. Aracı almadan golf ile daha önce hiçbir bağı olmamış birçok kişiden fikir aldım. Şöyle söyleyebilirim çoğunluk Madrid demişti.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Sac jant bence karakteristik hava katıyor :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> Bayılıyorum sac jantlara
661aa473894f26dfb9f71a7a14b19065.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt