Jant Plasti Dip Nedir? Uygulayan var mı? Dayanıklı mıdır?

@fatihan Eyvallah hocam ilk fırsatta arayıp bir bilgi alayım, pazarlık sünnettir, elbette yaparım hocam sen dedikten sonra [emoji4]

iPhone using Tapatalk

@Ender

Hocam ben kesinlikle beğendim. Diğer taraf boyalı değilse aynı 2 foto alalım karar vermek kolay olsun ;)

şuan bu resim var Yusuf hocam, arkada ki teker tam net olmasa da kıyaslamak açısından :)

2714_1a4e05ce20e8cef3872b40b46ba8cd9ed2ac8803.jpg

Ender dedi:
şuan bu resim var Yusuf hocam, arkada ki teker tam net olmasa da kıyaslamak açısından :)
Hocam keşke sağ tarafı boyayıp sol tarafı normal bıraksaydınız. Daha net oldu gözünüzde. Ben yine de boyalı diyorum.

Hocam bence pasifik mavi ile stock hali daha güzel. Pasifik Mavi ile koyu renk olmamış sanki yada piona black denenebilir.

Bizde yaptık bu uygulamayı  :'(

L1vzGb.jpg

92Y1br.jpg

a2e619f18ff0c24f3251b66c14062914.jpg

Son hali Dipplasti Gunmetal uygulaması

One Life Live it.!!!

Son hali Dipplasti Gunmetal uygulaması

One Life Live it.!!!
Gayet şık. Hocam kendiniz mi yaptınız?Bir yerde yaptırdıysanız adres, iletişim bilgisi rica edebilir miyim? Bende düşünüyorum böyle bir uygulama.

Gayet şık. Hocam kendiniz mi yaptınız?Bir yerde yaptırdıysanız adres, iletişim bilgisi rica edebilir miyim? Bende düşünüyorum böyle bir uygulama.
Hocam Trabzon sınırları dahilindeyseniz eğer hertürlü  yardımcı olabilirim bilgi ve deneyimlerimiz açısından. müsait yeriniz ve zamanınız varsa kendınızde yapabilirsiniz aslında ama Benim Trabzon ACT Bayiinde Abdulkadir adında çok profesyonel olan bir ustamız var( 8-10 yıl Almanya da otomobil sektörü geçmişi var)  kendisi yaptı. Emeği ve işçiliğini her zaman beğenir takdir ederim. Yıkamadan Boya korumaya iç detay temizlikten  motor yıkatmaya vs. her zaman giderim. daha fazla ve özel sorularınız için mesaj atabılırsınız :)

Hocam Trabzon sınırları dahilindeyseniz eğer hertürlü  yardımcı olabilirim bilgi ve deneyimlerimiz açısından. müsait yeriniz ve zamanınız varsa kendınızde yapabilirsiniz aslında ama Benim Trabzon ACT Bayiinde Abdulkadir adında çok profesyonel olan bir ustamız var( 8-10 yıl Almanya da otomobil sektörü geçmişi var)  kendisi yaptı. Emeği ve işçiliğini her zaman beğenir takdir ederim. Yıkamadan Boya korumaya iç detay temizlikten  motor yıkatmaya vs. her zaman giderim. daha fazla ve özel sorularınız için mesaj atabılırsınız :)
Malesef hocam, İstanbuldayım :(  çok teşekkür ederim bilgiler içinde biraz daha araştırıcam ve yapıcam bu işi kafaya koydum, peki sizce beyaz durbanlı araca ne renk ve cins önerirsiniz? Anladığım kadarıyla bu konuyla ilgili araştırmanız derin. :)

bu konuda beyaz bir araç var Fatih arkadaşımızın konu içinde resimlerine mevcut o renk olabilir. Yada parlak siyah da düşünebilirsiniz bence. ama zevk işi bu kafana göre en iyisi olacaktır ☺

One Life Live it.!!!

Malesef hocam, İstanbuldayım :(  çok teşekkür ederim bilgiler içinde biraz daha araştırıcam ve yapıcam bu işi kafaya koydum, peki sizce beyaz durbanlı araca ne renk ve cins önerirsiniz? Anladığım kadarıyla bu konuyla ilgili araştırmanız derin. :)
Hocam bayaz araca koyu siyah ;)  yada parlak siyah. Piano bblack gibi.

Geri
Üst Alt