VW logolu kapi altı projektörü

Arkadaşlar dün böyle bir şeyle karşılaştım. Sağ arka kapı logosu kapı kapanınca bu şekilde yanıp sönüyor. Sol arka kapıda sorun yok. İlginç olan aracı kitlediğimde devam ediyor. Bilgisi olan var mı? IMG_1039.mp4 
Montajda bir sorun olabilir hocam. Tabi net bilgim yok

@yusuf hocam doğru yaptım diye düşünüyorum. logo da sorun olabilir mi acaba ?

@yusuf hocam doğru yaptım diye düşünüyorum. logo da sorun olabilir mi acaba ?
Logoları farklı kapılarda bir dene Resul Hocam o şekilde belki anlaşılabilir. Birde Sadece arka kapı takılı olup diğerlerini çıkararak deneme yanılma yöntemini kullan. Selamlar :)  

@Ender teşekkürler hocam şuan da o kadar üşeniyorum ki döşemeleri tekrar sökmeye anlatamam :)  ama dediğiniz mantıklı arka iki kapıyı söküp logoları değiştirdiğimde sorun ortaya çıkacaktır. şu klipsler beni bitirdi 2 kere söküp taktım artık tıkırtı yapmaya başladı bende yenileri ile değiştirdim şimdi tekrar sökeceğim için çok pişmanım yeni klips taktığıma :) :) :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender teşekkürler hocam şuan da o kadar üşeniyorum ki döşemeleri tekrar sökmeye anlatamam :)  ama dediğiniz mantıklı arka iki kapıyı söküp logoları değiştirdiğimde sorun ortaya çıkacaktır. şu klipsler beni bitirdi 2 kere söküp taktım artık tıkırtı yapmaya başladı bende yenileri ile değiştirdim şimdi tekrar sökeceğim için çok pişmanım yeni klips taktığıma :) :) :)  
Kapıları sökmeye gerek yok Resul hocam. En uç kısımları çıkarılıp takılabiliyor ışıkların Soketli yani o kısım o şekilde deneyin. şayet bağlantıda hata yoksa o zaman belli edecektir kendini.

@Ender hocam arka kapılar için o şekilde olmadı yeri tam oturmuyor zorlama ile oturdu ve kablolar kısa geldi ayrıca arka kapılarda içeride plastik bir kısım var kabloları ordan geçirmek gerekiyor mecburen sökmem gerekecek. ön kapılarda sorun olmadı tık diye oturdu logolar yerine 

Kablolara ek yaparak uzatsaymışsın keşke ama madem arka kapılarda tam olmuyor elden birşey gelmez. Kolay gelsin o zaman sana Resul Hocam biraz daha uğraştıracak seni :)  

@Ender hocam zaten ön kapılarda kablo yetmedi bende arkadakilerden kestim :)  bakalım artık ;)  inşallah logo da sıkıntı yoktur tek logo bulamam herkes çift satıyor 

Arkadaşlar dün böyle bir şeyle karşılaştım. Sağ arka kapı logosu kapı kapanınca bu şekilde yanıp sönüyor. Sol arka kapıda sorun yok. İlginç olan aracı kitlediğimde devam ediyor. Bilgisi olan var mı? Ekli dosyayı görüntüle 10854 
@Resulhocam sizdeki sorun bende de mevcut.az önce fark ettim. arka 2 kapıda göz kırpması var.siz ne yaptınız? montaj hatasından mı kaynaklı acaba?

birde sendeki kesik kesik yanıyor. bendekiler sürekli göz kırpıyor

@alfix78 hocam daha zamanım olupta bakamadım önümüzdeki hafta söküp tekrar kontrol edeceğim bu aralar zamanım yok o zaman size dönüş yaparım. eğer siz çaresini bulursanız da beni aydınlatın.

iyi çalışmalar.

@Resul Hocam az önce adanadan montajı yapan cumali ustayı aradım. anlattım olayı.direk bana ürünün kalitesinden kaynaklı dedi. orjinal olmadığı sürece göz kırpması olur dedi. ön kapıları sormayı unuttum çünkü ön kapılarda bu hata yok..

Geri
Üst Alt